Rüyada sazan balığı avlamak

Rüyada sazan balığı avlamak ancak bir türlü başaramayacağına ve istemeden de olsa işle ilgili geri dönüşü olmayan bir karar vereceğine, ruhunun dinleneceğine, yaşanan güzel günlerin istenmeyen olayların yaşanması ile birlikte sona ereceğine, dertlerin uzaklaştırılacağına, rahata erileceğine, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, üstün başarılar alacağına, birikmiş parasının olacağına, iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkıntı yaratacak durumlara düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sazan balığı avlamak gördüyseniz:

  • Uygulanan baskı kararsızlığa neden olabilir.

Rüyada çok sazan balığı görmek inatçı karakteri yüzünden sık sık ilişkide kavgaların yaşanacağına, önemli farklılıklara rağmen ilişkinin yürüyeceğine, kendisini kısa yoldan rahat ve lüks bir hayata kavuşturacak bir meslek edineceğine bu sayede kolay, keyifli ve eğlenceli bir yaşamı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada sazan balığı temizlemek sevdiği kişiler ile gireceği ve büyük kazançlar elde edeceği bir iş sayesinde kariyer planını çok iyi bir yere götüreceğine, aldığı bazı önlemler sayesinde büyük başarılar kazanacağına, üzüntülerin ve dertlerin sona ereceğine, maddi ve manevi olarak yaşanan sorunların kısa sürede ortadan kaldırılacağına yorulmaktadır.

Rüyada sazan balığı avlamak ağız tadının, huzurunun ve neşesinin bozulacağına, kişinin endişelerinden, kötü düşüncelerinden, karamsarlığından ve umutsuzluğundan da arınacağına işaret eder.

Rüyada büyük sazan balığı yakalamak evliliğinde yaşadığı sıkıntılar nedeniyle iş hayatında da moralsizleşeceğine, haram maldan ve helal olmayan kazançtan geri duracağına delalettir.

Rüyada elle sazan balığı yakalamak sıhhatinden, güzelliğinden ve dinç oluşundan ödün vermeden yaşlanacağına, sıkıntılardan, sorunlardan, gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada canlı sazan balığı görmek bir türlü ödeyemediği borçlarını yakında ödeyeceğine, kuracağı bir ortaklık sayesinde cebinin para göreceğine ve aile hayatında kaybolmuş olan huzurun tekrar bulunacağına, ancak gireceği yolun da çetin olacağına yorulmaktadır.

Rüyada sazan balığı görmek kendisini çekemeyen, nazar eden insanların haddini bildireceğine, elindeki diğer işleri de kaybedebileceğine işaret eder.

Rüyada sazan balıgı tutmak hayatına renk, eğlence, neşe, geleceğine, başarılarının daim olacağına, hayırlı bir kısmetle evlenip güzel bir yuvaya sahip olunacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments