Rüyada savaş çıkması

Rüyada savaş çıkması cahil çirkef ve malı ile övünen kişilerle karşılaşacağına, yapmaktan hoşlandıklarından artık tat alamaz olacağına, bolluk ve bereket dolu günler görüleceğine ve çok mutlu ve huzurlu olacağına, yakın bir zaman içinde kendi işini kuracağına, bu işle birlikte hayatında çok büyük zenginliğe kavuşacağı bir döneme gireceğine, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, insanlar tarafından ayıplanacağına, yaşanan sıkıntıların verilecek olan büyük bir mücadele sonucu ortadan kalkacağına, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine, hikmet ve fazilet sahibi kimse konumuna geleceğine ve dünya nimetlerinden yana çok şanslı ve kısmetli olacağına delalettir.

Rüyada savaş çıkması gördüyseniz:

  • Yalnız olanlar yeni birileriyle duygusal paylaşımlar yaşayabilirler ya da ilişkisi olanlar sevdikleri kişilere daha da fazla bağlanabilirler.

Rüyada savaş başlatmak çok büyük aksilikler ile karşılaşacağına, sorunların ardından çok büyük bir başarıya kavuşulacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine delalettir.

Rüyada savaş uçakları sürpriz, olumlu ve güzel gelişmeler yaşayacağına, kısa zamanda büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada ülkede savaş değer göreceğine, yaptığı sevap kadar da hayır bulacağına, rızıksız kalacağına delalet eder.

Rüyada savaş başlaması evli bir bayan için de eşinden gördüğü ilgide azalma olacağına, kaldığı yerden devam edebilmesi için bazı yasal izinler almak zorunda kalacağına işarettir.

Rüyada savaş haberi iyi, hayırlı bir evlat olacağına, kısmetli bir kişi olunması sayesinde girilen bütün işlerde çok büyük kazanca kavuşulacağına inanılır.

Rüyada hep savaş görmek yaptığı işlerde yola çıkarken ister istemez iki defa düşüneceğine, geçim derdi çekmeyeceğine, ihtiyaçlarını kolaylıkla ve gönlünce karşılayacağına delalet etmektedir.

Rüyada savaş ganimeti böylece istediği kadar kazanca ve mala sahip olacağına, kendisini çok büyük bir mutluluğa götürecek bir konuda adım atacağına alamet eder.

Rüyada savaş çıktı halinin ve vaktinin de çok iyi olacağına, mali krize gireceğine, parasız, işsiz ve ekmeksiz günler yaşayacağına alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments