Rüyada sarsıntıdan kaçmak

Rüyada sarsıntıdan kaçmak sevdiği bir kişi ile çok farklı ve güzel bir çalışmaya imza atacağına, kalabalık ve eğlenceli bir mekâna gireceğine, zarar getirecek bir kişi ile yola çıkılacağına, sevinçli haberler geleceğine, çok şeffaf bir şekilde çalıştığı için insanlar tarafından çok saygın bir kişi olarak sevilip sayılacağına ve bu sayede işlerini daha rahat ve kolay bir şekilde ilerleteceğine, günahtan, ayıptan, fenalıktan, kötülükten, art niyetten, haramdan ve zinadan uzak duracağına, allah’ın mubah kıldıklarına meyil edeceğine, içinde bulunduğu imtihanı verip veremeyeceğine, işlerinin yoluna gireceğine ve hayatını gözden geçirerek kendisini kötü duruma düşüren şeylerden uzak duracağına delalet etmektedir.

Rüyada sarsıntıdan kaçmak gördüyseniz:

  • Göz önünde bulunmaktan kaçınmamanız durumunda imajınızı güçlendirebilir ya da takdir edilebilirsiniz.

Rüyada sarsıntıdan kaçmak rakiplerin teker teker alt edileceğine, her geçen günün daha sıkıntılı bir şekilde biteceğine delalet eder.

Rüyada sarsıntıdan korkmak hiç beklemediği bir kişiden büyük bir ihanet göreceğine, işlerinin düşeceğine, rahatının ve huzurunun bozulacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments