Rüyada sarı örtü

Rüyada sarı örtü elinde bulunan çalışmaların sıkıntılı bir duruma geleceğine, büyük zarar edeceği bir döneme gireceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, hem de para kaybettireceğine, uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına, kendisini çok şanssız ve kısmetsiz olarak göreceğine, yakın bir zamanda daha çok çalışarak ve yaptığı işe çok daha fazla zaman ayırarak kendisini daha iyi eğiteceğine ve en doğru olanı bu sayede bulacağına, bazı girişimlerde bulunacağına, hayırlı  ve bol kazançlı bir işe girip zenginliğe sahip olacağına, sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına ve kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine, başarıya ve amaçlarına çok yaklaşacağına yorulur.

Rüyada sarı örtü gördüyseniz:

  • Bilgi toplamaya çalışmalısınız.

Rüyada sarı sarı altın görmek dini bütün, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine, bazen umutlarını yitireceğine bazen de yaşayacağı sürpriz ve müjdeli gelişmeler sayesinde yeniden hayal kuracağına yorulmaktadır.

Rüyada düz sarı saç çok hayırlı ve büyük kazançlar sağlayacak adımlar atılacağına, kazanılan başarıları, iş hayatında ortaya konulan çalışmaları ve gerçekleştirilen projeleri kıskanan kişilerin yenilgiye uğratılacağına inanılır.

Rüyada sarı bot uzun yıllardan beri hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, üzüntülerin sona ereceğine, kafasını kurcalayan ve kendisini çok yıpratan sorunların çözüleceğine inanılır.

Rüyada sarı kedi isteklerinin yerine geleceğine, heveslerinin, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına, maddi sıkıntıyla geçecek bir dönem geçirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sarı un görmek küçük bir hastalıktan muzdarip olacağına, her türlü yeniliğin mutluluk vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sarı akıntı zenginliğe kavuşulacağına, kardeşlerden birinin sağlık sorunlarıyla boğuşacağına, uzun bir zaman çekilen sıkıntıların daha devam edeceğine işarettir.

Rüyada sarı gül yemek büyük emelleri olsa da eline geçecek paraların ancak günü kurtaracak kadar az olacağına fakat rızkının da hiçbir zaman kesilmeyeceğine, yapacağı işlerde çok büyük bilgi ve deneyim sahibi olarak çok rahat bir şekilde birçok projenin altından kalkacağına rivayet eder.

Rüyada sarı bisiklet hayırlı bir sürece girileceğine, kazancın daha da artacağına, kazancında çok büyük bir düşüş meydana geleceğine ve bu sebepten ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayacağına alamet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments