Rüyada sarı civciv sürüsü görmek

Rüyada sarı civciv sürüsü görmek çok büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, işlerle ilgili sorunlu zamanlar yaşanacağına, ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, zorlukların baş göstereceğine, böylelikle ticaret hayatına ilk adımı atacağına, ancak ne yapılırsa yapılsın aynı şekilde devam edeceğine, gönül işlerinin hareketleneceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, üzüntülerinin kısa bir süre içinde yaşadığı üzüntülü ve kötü durumların hiç sorun yaratmadan ortadan kalkacağına, karşısına çıkan her şansı ve kısmeti değerlendireceğine, evine bereket geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada sarı civciv sürüsü gördüyseniz:

  • Size problem yaratabilecek kişi veya kurumlarla sorun yaşayabilirsiniz.

Rüyada sarı civciv sürüsü görmek çok büyük maddi ve manevi zararlar ile karşılaşacağına, çok büyük tartışmalara ve çekişmeler yaşayacağına ve aile arasında zaman zaman sürtüşmeler meydana geleceğine, sağlık içinde yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada civciv sürüsü görmek bir türlü istediği gibi bir yuva kuramamanın eksikliğini hissederek üzüntü çekeceğine, rahatı kaçıracak bir dedikoduya konu olunacağına inanılır.

Rüyada beyaz civciv sürüsü görmek ruhunda duyacağı çok büyük bir boşluk yüzünden insanlardan uzaklaşacağına, çok kötü günler geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işine ve hayatına geri döneceğine, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine ve bu sayede çok sayıda insana ekmek kapısı açılacağına delalet etmektedir.

Rüyada tavuk civciv sürüsü görmek çok büyük başarılar kazanılacağına, atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine, arzularınızın gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada bir sürü civciv sürüsü görmek sevgisini, saygısını kendisinden eksik etmeyeceğine, dinde ve ahlakta olgun ve güzel olacağına, kazancının artacağına ve hayatına keyif geleceğine işaret eder.

Rüyada sarı civciv almak kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına, insanların içinde güzel bir mevkiye sahip olacağına takdir ve sevgi göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada sarı civciv öldüğünü görmek hastalığını yenmeyi başaracağına, işten eve bir hayat yaşayacağına delalet eder.

Rüyada sarı ve mavi civciv görmek sahip olduklarının eksileceğine, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi ve başarılı işlere imza atılacağına işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.