Rüyada sakız çiğnemek ne anlama gelir

Rüyada sakız çiğnemek ne anlama gelir ağzının tadının bozulacağına, ancak daha sonra bazı sorunlar yaşayacağına, iş hayatında yaşadığı duraklamanın sona ereceğine, kısmetin kapanması nedeni ile ticaretin duracağına, bol nimete kavuşacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakın bir zamanda kendi işini kuracağına, aklına giren şeytana uyacağına, aslında nasıl yapılması ya da hareket edilmesi gerektiği konusunda bazı fikirler alınacağına delalet eder.

Rüyada sakız çiğnemek ne anlama gelir gördüyseniz:

  • Evinizde yapacağınız konforu arttırıcı değişiklikler kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilir.

Rüyada sakız çiğnemek ne anlama gelir yeni kararlar alınacağına, emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine işarettir.

Rüyada sakız alıp çiğnemek ailesi içinde büyük tartışmalar yaşanacağına, atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına, zor zamanların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada sakız çiğnemek ve çıkarmak düşmanından uzak olacağına, sevilen kişiler ile aranın açılacağına ve aile bireyleri arasında ortaya çıkacak fikir ayrılığından ötürü zor günler geçirileceğine delalettir.

Rüyada kıllı sakız çiğnemek girdiği işte ortaya koyduğu çalışmaların beğenilmesi ile çok daha iyi yerlere geleceğine, çözümü zor olan sıkıntılarla yüz yüze gelineceğine işarettir.

Rüyada sesli sakız çiğnemek yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına, yıllardan beri biriktirdiği parayla edindiği tecrübeyle girdiği işi deyim yerindeyse zirveye çıkaracağına işaret etmektedir.

Rüyada sakız çiğnemek görmek ne demek hiç beklemediği bir yerden para geleceğine, kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine ve uzun zaman önce yapılmış olan bir hata yüzünden maddi ve manevi olarak çok yıpranacağına işaret eder.

Rüyada oruçluyken yanlışlıkla sakız çiğnemek iş hayatındaki yükselişinden aldığı güçle kendi işini kurarak patronluğa başlayacağına, zenginlik sahibi olunacağına ve zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine rivayet eder.

Rüyada oruç tutarken sakız çiğnemek anne baba duasının alınacağına, eşler arasında büyük bir bağ kurulacağına işaret eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.