Rüyada şakaya maruz kalmak

Rüyada şakaya maruz kalmak aslında çok mütevazı hayalleri olmasına rağmen kendisine mucize gibi gelecek olumlu gelişmeler yaşayacağına, bir sebeple sağlık durumunun bozulacağına, sorunların artmasına ve işlerin iyice kötüye gitmesine sebep olunacağına, arka arkaya pek çok iş teklifi geleceğine, yalnız kalmak isteyeceğine, yeni kişilerle tanışacağına, kendisine tehlike oluşturacak her durumun farkına varacağına, hastalanacağına ve maddi anlamda zayıflayarak zor günler geçireceğine tabir olunur.

Rüyada şakaya maruz kalmak gördüyseniz:

  • Hiçkimsenin başarabileceklerinizi engellemesine izin vermemelisiniz.

Rüyada şakaya maruz kalmak rahatsızlık duyulacağına, gözden düşeceğine, ayıplanacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir şakaya gülmek işlerinin eskisinden daha iyi olacağına, girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada iftiraya maruz kalmak beklentilerine ve de amaçlarına kavuşacağına, makamının yükseleceğine alamet eder.

Rüyada tacize maruz kalmak gülen yüzünün solmasına ve gözündeki ışığın sönmesine neden olacağına, işin üstüne gittikçe durumun daha da kötü bir hale geldiğini fark edeceğine işarettir.

Rüyada silaha maruz kalmak durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine, iş yerinde uzun zamandan beri çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına delalet eder.

Rüyada silahlı saldırıya maruz kalmak yaşamı boyunca yaradının kendisiyle birlikte olacağına, özür dilemek yerine durumu daha da vahim hale getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada sigara dumanına maruz kalmak hayatının çok güzel yönde ilerlediğini duyacağına, parasal ve ruhsal olarak büyük ilerleme kaydedileceğine, yeni bir arkadaşlık kurulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hırsızlığa maruz kalmak çalışmaları ile takdir toplayacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments