Rüyada sağır ve kör olmak

Rüyada sağır ve kör olmak kaza gibi sıkıntılar yaşayacağına, farklı olarak kişinin yapacağı yanlışların dostlarıyla arasını açacağına, hayatının en büyük fırsatını elde edeceğine ve bu sayede kolay kolay kimseye nasip olmayacak kadar lüks ve güzel bir hayat yaşayacağına, yüksek makamlara geleceğine, herhangi bir sıkıntı yaşanıyorsa eğer yakın bir arkadaşın desteği ile çözüme kavuşturulacağına, kendisini sıkan ve üzen kişilerden uzak duracağına, ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına, yeni ve daha dinamik bir hayat tarzını benimseyerek evini ve yaşadığı şehri değiştireceğine ve yeni bir iş bulup orada çalışacağına rivayet eder.

Rüyada sağır ve kör olmak gördüyseniz:

  • Maddi yardımlarda bulunmak için doğru zaman olmayabilir.

Rüyada sağır ve kör olmak yakın bir akrabayla sevilen bir hobi üzerinden giderek bir iş kurulacağına, hanesinde rızkın, nimetin ve kazancın artacağına yorulur.

Rüyada sağir olmak gösterdiği çabaya ve azme rağmen uzun bir süre boyunca işlerinin çok kötü bir şekilde ilerleyeceğine, ardından bu kişinin yardımıyla çalışma hayatına adım atılacağına delalet etmektedir.

Rüyada geçici sağır olmak askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, ferahlığa çıkacağına, başarılı çalışmalara imza atacağına delalettir.

Rüyada sol kulağın sağır olması çok büyük zararlar edileceğine, kişiyi hayal kırıklığına uğratmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kulagın sagır olması aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına, büyük işlere girerek hayal ettiği herşeye kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada kulağının sağır olması kendisini kıskanan ve işlerini kötüleyen kişileri yenilgiye uğratacağına, üzüntü, kırgınlık ve sıkıntılarının son bulacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına delalettir.

Rüyada sağır kadın görmek oturaklı, ağır başlı, iyi huylu olması sayesinde herkes tarafından sevileceğine, bir uzmana başvurulacağına delalettir.

Rüyada sağır birini görmek hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına, uzun bir süre boyunca bu olayın etkilerinin süreceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments