Rüyada sağ elinin kanadığını görmek

Rüyada sağ elinin kanadığını görmek psikolojiyi etkileyecek bir olay yaşanacağına, hayırlı olaylar ile karşı karşıya kalacağına, sağlığını geri kazanacağına, kısa süreli karlar elde edileceğine, zaman zaman tartışmaların yaşanacağına, bereketli ve rahat bir hayat yaşanacağına, sağlık sorunun kalmayacağına, dertlerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına, yavaş yavaş kendini toplamaya başlayacağına delalettir.

Rüyada sağ elinin kanadığını gördüyseniz:

  • Etrafınızda olan biteni dikkatle takip etmenizde fayda var.

Rüyada sağ elinin kanadığını görmek kişinin sevgiden yana eksiklik yaşamayacağına, anne baba hayır duaları sayesinde sevilen bir kişi ile hayatın birleştirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sol elinin kanadığını görmek sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine, çok mutlu bir hayata sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendi elinin kanadığını görmek disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine de örnek olacağına, işinde başarılı olmak için kılı kırk yaracak şekilde hareket edeceğine, rahatsızlık yaşanan bir dönemin alınacak destek sayesinde sona erdirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada babanın elinin kanadığını görmek kimseden korkmayacağına, allah’ın inayetini kazanacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğinin elinin kanadığını görmek üzüntülerin ve dertlerin sona ereceğine, maddi ve manevi olarak yaşanan sorunların kısa sürede ortadan kaldırılacağına, sevdiği kişilerin vereceği destekle çok hayırlı kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin elinin kesilip kanadığını görmek ailesinden hayır göreceğine, yaşam telaşı ve para kazanma zorunluluğu nedeniyle gözünün de başka kimseleri görmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin elinin kanadığını görmek maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, bir sebeple iş hayatında çok büyük zararlar edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada elinin kanadığını görmek merdiven atlayacağına, itibar kazanacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine, çektiği sıkıntı ve zahmet nedeni ile sağlığının bozulacağına işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.