Rüyada sağ eli alçıda görmek

Rüyada sağ eli alçıda görmek tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına, üzüntü verici olaylar yaşanacağına, hastalığı ya da endişe duyduğu herhangi bir durum varsa eğer allah’ın izni ile düzeleceğine, hastalıkların uzak duracağına, sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına, kişinin tüm planlarının bozulmadan devam edeceğine ve engellerin ortadan kalkacağına, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşadığı bir dönemin sona ereceğine, aile bireyleri arasında tartışmaların boy göstereceğine alamet eder.

Rüyada sağ eli alçıda gördüyseniz:

  • Zaman zaman aşırı enerjik, zaman zaman da beklenmedik derecede bitkin olabilirsiniz.

Rüyada sol eli alçıda görmek yardım edeceği bazı kişiler ile çok büyük bir işbirliğine gideceğine ve bu sayede herkesin kıskanarak bakacağı işlere imza atacağına, çok sevdiği ve değer verdiği insanlara iş hayatında daha önce karşılaşılmamış kadar büyük fırsatlar elde etmelerinde çok büyük bir yardımda bulunulacağına yorulur.

Rüyada sağ eli alçıda görmek kısa süreli karlar elde edileceğine, yaptığı işlerin küçümseneceğine ve değer verilmeden yaşanacak bu hayatın kişiyi psikolojik açıdan zorlayacağına delalettir.

Rüyada kolu alçıda olmak onunla mutlu bir hayat kuracağına, bu kimsenin kendisini desteklemesi sayesinde işini yoluna koyarak bol kazanç elde edeceğine, yakın zaman içinde ayakları yerden kesecek bir karar verileceğine yorulur.

Rüyada alçıda ayak görmek sağlık sorunlarının sona ereceğine ve istenen her şeye kısa süre içinde ulaşılacağına, yavaş yavaş da olsa istenen şeylere kavuşulacağına işarettir.

Rüyada ayağı alçıda olması özellikle yatırım ve iş konularında desteğe ihtiyaç duyulacağına, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçirileceğine, çok sevilen ve değer verilen insanlar ile araya çok büyük mesafeler konulacağına yorulmaktadır.

Rüyada kolunu alçıda görmek ticaret hayatında ön plana çıkacağına, akrabaların araya girmesi ile etraftaki insanlarla yaşanabilecek tartışmaların başlamadan bitirileceğine delalet eder.

Rüyada ayağının alçıda olması aile büyüklerinin araya girmesine rağmen çok zor günler geçirileceğine, herkese iyilik yaparak insanların gözünde değerini artıracağına ve kulluk görevlerini tam olarak yerine getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada iki kolu alçıda görmek içinde bulunduğu üzüntülü durumun yakın zamanda düzeleceğine, hayatta istediği her şeyi gerçekleştireceğine yorulur.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments