Rüyada saçlarının seyreldiğini görmek

Rüyada saçlarının seyreldiğini görmek daha rahat şekilde tüketim yapacağına, kalıcı ve gerçek dostluklar edineceğine ve yaşamdan istediği kadar haz alacağına, emellere ulaşılacağına, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine, eşler arasında tartışmalı bir dönemin yaşanacağına, gittikçe büyüyeceğine ve bu yüzden rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük sorunlar yaşayacağına, ortak bir noktada bulaşamayacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının sona ereceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ancak daha sonra askıya almak zorunda kaldığı bir işte büyük bir başarı kazanacağına rivayet eder.

Rüyada saçlarının seyreldiğini gördüyseniz:

  • Bir arkadaş, akraba ya da komşunuzla yaşayabileceğiniz bir problem sevdiğiniz bir kişiyle ilişkinizi etkileyebilir.

Rüyada saçlarının seyreldiğini görmek gün yüzü görmeyeceğine, sevdiği kişi ile tutkulu ve doyasıya bir ilişki yaşayacağına inanılır.

Rüyada başkasının saçlarının seyreldiğini görmek rüya sahibinin sevdiği kişiye kavuşacağına, işe alınacak personellerden istenen verimin alınamaması üzerine yeni arayışlara girileceğine, büyük adımlar atılacağına delalet eder.

Rüyada birinin saçlarının seyreldiğini görmek parasının da, malının da eksilmeyeceğine, bahtının açık olacağına, maddi gücünün, gördüğü saygının ve sevginin artacağına, toplumdaki yerinin sağlamlaşacağına ve yine toplumun önde gelen ender isimleri arasına gireceğine işaret eder.

Rüyada kaşlarının seyreldiğini görmek rüya sahibinin aradığı çareleri bulunacağına, yaşamına renk, heyecan ve hareketlilik geleceğine, hayatının en güzel günlerini geçireceğine, gülmek suretiyle şifa bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada kaşların seyreldiğini görmek moralsiz ve tatsız günler geçireceğine, olmayı hedeflediği makama da oturacağına işarettir.

Rüyada bıyıklarının seyreldiğini görmek güzel ve rahat bir yaşamı olacağına, kendisini çok üzen bir olay yüzünden uzunca bir süre toparlanamayacağına işaret eder.

Rüyada saçın seyreldiğini görmek zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine ve oturduğu makamın da sarsılmayacağına delalettir.

Rüyada saçlarının kısalması maddi anlamda büyük kayıplar verileceğine, sorunların yeni sorunlar doğuracağına, şansının yaver gideceğine ve allah’ın lütuflarına erişme şansına nail olacağına işarettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.