Rüyada saçlarımı kazıtmak

Rüyada saçlarımı kazıtmak yüreğine su serpecek çok sevinçli haberler alacağına, sağlığını geri kazanacağına, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, başkalarına yardım ettikçe manevi yanını kuvvetlendireceğine, işlerinin yolunda gideceğine, şansının bahtının açılacağına, aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine, hayır işleri ile uğraşılacağına, kendi işini kuracağına, gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine, uzun bir zaman sonra gelecek bir teklife rağmen insanlara bir türlü güven duyulamayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine işaret eder.

Rüyada saçlarımı kazıtmak gördüyseniz:

  • Arzularınızın artışı, sizi oldukça karışık düşüncelere götürebilir.

Rüyada saçlarımı kestirdim ona göre davranacağına, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edileceğine, çok büyük ve hayırlı olayların yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada saçlarımı kazıtmak elini attığı ve niyet ettiği her işi de başarıyla tamamlayacağına, anne ya da babanın büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına ve endişeli bir bekleyişe girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada annemin saçlarımı kesmesi böyle bir zorluk yaşaması halinde vatan hasretine dayanamayacağına, imkânlarını çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kendisi için çok hayırlı bir iş kuracağına yorulur.

Rüyada saçlarımı kestiğimi görmek emin adımlarla ilerlediği hayatını daha da güzelleştirmek için çevresindeki kimselerle de iş birliği yapacağına, içini açmaya karar vereceğine ve bunun için karşısına güzel olanaklar çıkacağına delalet eder.

Rüyada annem saçlarımı kesti sevdiği bazı kişilerden alacağı destek sayesinde çok iyi çalışmalar gerçekleştireceğine, kazancın istenen seviyeye çıkartılacağına, bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına ve sıkıntıların biteceğine işaret eder.

Rüyada saçlarımı sarı görmek günlerin kâbusa döneceğine ve tüm keyfin kaçacağına, sorumsuzlukları yüzünden büyük sıkıntılara girilen bir kişi ile aradaki bağların kopartılacağına ve hakkaniyetli bir paylaşım içine girileceğine inanılır.

Rüyada saçlarımı siyah görmek kesesinin dolacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına çok mutlu olacağına, hafifleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada saçlarımı kıvırcık gördüm sağlık sorunlarının tedavisi için büyük bir adım atılacağına, yakın bir arkadaşın vesilesi ile bir işe girileceğine, dünya malının da kendisinin bile hayal edemeyeceği kadar çoğalacağına tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.