Rüyada saçları kısa kestirmek

Rüyada saçları kısa kestirmek bir sebeple yapılan işin kısa bir zaman içinde gözden geçirilip farklı şekillerde yapılması ya da yerini yeni bir işe bırakması gerektiğine ve bu şekilde daha doğru bir iş yapılacağına, ruhunun iyileşmesi sayesinde bedeninin de şifa bulacağına, atacağı bazı adımlardan ötürü pişmanlık duyabileceğine, kararsız kaldığı bir zamanda çok hatalı bir karar vererek kendisini zor duruma sokacağına, kişinin fena halde yanılacağına, hem moral hem de sermaye kaybedeceğine, hoşluk içinde olacağına, mutluluk bulacağına böylece yüreğine de su serpileceğine, kötü bir duruma hazırlıksız yakalanılacağına, elde buluna paranın olmadık bir işte harcanacağına, yeni bir ortaklıktan ötürü kısa süreli de olsa bir bocalama dönemi geçirileceğine, allah’ın sayısız lütuflarını göreceğine, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine delalettir.

Rüyada saçları kısa kestirmek gördüyseniz:

  • Sizi yarı yolda bırakan, gereken yardımı yapmayan, beklediğiniz gibi davranmayan veya istediğiniz desteği vermeyen yakın çevrenizdeki kişiler veya güvendiğiniz iş birlikçileriniz söz konusu olabilir.

Rüyada saçları çok kısa kestirmek çok büyük başarılar kazanılacağına, uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine, o kimse tarafından kalbinin kırılacağına delalettir.

Rüyada saçları kısa kestirmek zor ve karamsar günler geçireceğine, geçmişten gelen yükleri, sorunları omuzundan atarak hafifleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada saçları kısa olmak atılan adımlar sayesinde hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, mal mülk sahibi olunacağına, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına alamet etmektedir.

Rüyada saçları kısa görmek girmek istediği işlere sorgulama yapıp ölçüp biçtikten sonra gireceğine, kişinin evlatlarının artacağına işaret etmektedir.

Rüyada saçları kısa kesmek yıllardan beri hayal ettiği ve gerçekleştirmek için büyük çaba sarfedip emek harcadığı için çok daha hızlı bir şekilde hedeflerine ulaşacağına, yaşamının her anlamda iyileşeceğine inanılır.

Rüyada uzun saçları kısa kestirmek çalışmaların bu sayede çok daha iyi bir hal alacağına, sıkıntılarından arınacağına inanılır.

Rüyada kısa kısa saç görmek para sıkıntısına düşüp, faturalarını ödeyemez olacağına, yükseleceğine, ilerleyeceğine alamet ederken aile içinde sözü geçen, sayılan ve sevilen kimse olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kısa kısa uçmak borçların kapanmamakla beraber her geçen gün artacağına, bir kazadan, hastalıktan veya sıkıntıdan bu sevapları sayesinde kurtulacağına işaret eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments