Rüyada saçının tarandığını görmek

Rüyada saçının tarandığını görmek sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine, içinde bulunduğu büyük sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına, hayallerinin suya düşeceğine, zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine, uzun zamandır içinde bulunduğu parasal problemlerden yavaş yavaş kurtulacağına, her geçen gün daha da iyileşerek umutlanacağına, hiçkimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği bazı işlere gireceğine, onları hayatından ve kendisinden uzaklaştırmayı başaracağına delalettir.

Rüyada saçının tarandığını gördüyseniz:

  • Gelişmeler veya ortaya çıkan olaylar geçmiş uzantılı olabilir.

Rüyada saçının tarandığını görmek yüzünde güller açacağına, büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına yorulmaktadır.

Rüyada bir erkek tarafından saçının tarandığını görmek özlem çekilen kişilerden haber alınacağına, borçlanılacağına alamet eder.

Rüyada saçının başkası tarafından tarandığını görmek şansın kaçacağına, sahip olduklarının hesabını tutmakta zorlanacak kadar büyüyeceğine yorulur.

Rüyada saçının tarandığını görmek diyanet yüreğinin sıkılacağına ve mutsuzluğunun tüm hayatını etkileyeceğine, maddi gücünün artacağına, sağlığının, neşesinin, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin saçının tarandığını görmek manevi rahatlamaya erileceğine, işleri bozmak isteyenlere üstünlük sağlanacağına, elini attığı her işten muvaffak olacağına ve kafasına koyduğu her amacı gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada başkasının saçının tarandığını görmek sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine, yanlıştan uzak durarak, her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine işarettir.

Rüyada kendi saçının tarandığını görmek huzurun ve sükûnetin geleceğine, kendisi kadar ailesinin de mutlu mesut günler geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada saçının biri tarafından tarandığını görmek iş hayatı içinde neredeyse bir sıkıyönetim ilan edeceğine, hem işi hem de özel hayatı hakkında kararlar vermesini gerektiren gelişmeler yaşayacağına ve yolculuk sonrasında birtakım kararlar alma aşamasına geleceğine alamet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments