Rüyada saatleri görmek

Rüyada saatleri görmek hem rahat hem de huzurlu bir yaşam geçireceğine, çok büyük bir huzura sahip olduğuna ve bundan sonara da olacağına, ancak kısa süre içinde bu sorunları atlatıp büyük başarılar kazanacağına, elinde bulunan imkânları doğru bir şekilde kullanacağına, yaşam enerjisinden ve isteğinden hiç bir şey kaybetmeyeceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına, çok zor durumlara düşeceklerine, aile hayatlarını bozulacağına, içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına yorulmaktadır.

Rüyada saatleri gördüyseniz:

  • Özel bilgileri paylaşmamanızda fayda var.

Rüyada mesai saatleri ferahlayacağına, eşsiz fırsatlar elde edeceğine, rahat bir nefes aldıracak bir karar vereceğine inanılır.

Rüyada saatleri görmek hasta olan kişilerin hastalıklarını allah’ın izni ile yeneceklerine,  ailesinde sorun olanların sorunlarından kurtulacaklarına, evsizlerin eve ekmeksizlerin ekmeğe kavuşacağına, aile bireyleri ile birlikte bir yola çıkılacağına rivayet eder.

Rüyada saatleri karıştırmak sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu olacağına, sözleri tutulacağına alamet eder.

Rüyada kol saatleri bulmak sevdiğine ve hayallerine kavuşacağına, eşler arasında bir soğukluğun baş göstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada saatleri farklı görmek işlerinde arklı bir aşamaya geçeceğine, uzun bir zamandan beri istediği bazı hayallerine yakında kavuşacağına, çaresizliğinin büyüyeceğine işarettir.

Rüyada kol saatleri görmek ele geçen fırsatların hiçbir yarar sağlamayacağına, dünyanın kendisine galip gelmesine delalettir.

Rüyada duvar saatleri görmek özel hayatında mutlu olacağına, elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada saatleri geri almak onlardan iyilik ve yardım göreceğine, maddi sıkıntıların biteceğine alamet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments