Rüyada saat kırmak

Rüyada saat kırmak zorlukların geride kalacağına, her açıdan farklılıklar olacağına, kazandıkları ile daha iyi yatırımlar gerçekleştireceğine, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına, allah’ın kendisine herşeyin en iyisini, en lüksünü, en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine, başarılarının hiç eksilmeyeceğine, makamının sarsılmayacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, kurulu bir düzenin sağlanacağına, rüyayı gören kişinin, neşesinin, ağız tadının, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, artık bu dünyada da ödüllendirileceğine, maddi durumun orta halli seyir izleyeceğine işaret eder.

Rüyada saat kırmak gördüyseniz:

  • Hedeflerinizi netleştirmeniz durumunda başarılı olma şansınız yüksek olabilir.

Rüyada saat üç işle ilgili inzivaya çekileceğine ve uzunca bir süre boyunca kendisi ile yalnız kalacağına, çalışmalarının karşılıksız kalmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada çatlak saat zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, gönlünden geçen her şeye kavuşan, mutlu bir insan olunacağına işarettir.

Rüyada saat görmek huzur ve sessizlik içinde yaşayacağına, evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine, aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa alamet eder.

Rüyada saat beğenmek yaradanın bu şansı kendisine vereceğine, zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine ve eline geçen parada da artışlar yaşanacağına işaret eder.

Rüyada saat bozulması güzel günler için çalışılacağına, gerekirse özür dileneceğine yorulmaktadır.

Rüyada saat çizmek fakirleşeceğine tabiri cazise attan inip eşeğe bineceğine yani azı ile yetinmek zorunda kalacağına, başarılı bir insan olacağına işaret etmektedir.

Rüyada saat çatlaması para ve mal kaybı nedeni ile zor günler yaşanacağına, ruhunun ve bedeninin de şifaya kavuşacağına delalettir.

Rüyada saat aramak malının mülkünün ve parasının azalmayacağına, hayatının zor, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine, işlerde istediği verimi ve bereketi yakalayamayacağına, çok kısmetsiz ve şanssız bir dönem geçireceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments