Rüyada rüyada yemek yemek

Rüyada rüyada yemek yemek artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına ve bu sayede yeteneklerini herkese ispat edeceğine, sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine, hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, ailesini korumak amacıyla çeşitli kararlar vereceğine, hayatına huzurun ve mutluluğun daim olacağına, bereketin ve karın artacağına, göğsü önde yani mağrur kimse olacağına, pürüzlü durumları halletmek için aile üyelerini ikna etmek isteyeceğine rivayet eder.

Rüyada rüyada yemek yemek gördüyseniz:

  • Aralarından birisini seçip üzerine gitmeniz durumunda oldukça tatminkar sonuçlar elde edebilirsiniz.

Rüyada oruçlu olduğunu unutup yemek yemek ne anlama gelir sıkıntılı durumların yakın zaman içinde son bulacağına, kendi ailesi ile de arasının açılacağına yorulur.

Rüyada ölmüş biriyle aynı sofrada yemek yemek çok büyük bir boşluğa düşüp borç içinde kalacağına, gösterdiği çabaya ve azme rağmen uzun bir süre boyunca işlerinin çok kötü bir şekilde ilerleyeceğine, ancak bu adımları ve yapılacak çalışmalar sonunda kazanılacak başarıyı ve kazancı kıskanan bir kişi tarafından işlerinin bozulmaya çalışıldığına, bu yüzden çok zor bir duruma düşecekken bu kişiyi yenilgiye uğratacağına işarettir.

Rüyada dargın olduğun kişiyle yemek yemek eşlerin bir süre birbirinden uzak kalacağına, dertlerin, sıkıntıların ve sorunların kısa süreli de olsa biteceğine, ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine ve hiçbir zaman işsizlik gibi kötü bir sorunu olmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölen kişinin evinde yemek yemek sevilen kişiler ile kurulan iş ortaklığı sayesinde iş dünyasında çok iyi bir noktaya gelineceğine, insanları yargılamak yerine onları anlamaya çalışacak kadar da alçak gönüllü davranmasını bileceğine işarettir.

Rüyada eski okul arkadaşlarıyla yemek yemek saygınlığının artacağına ve aldığı zaferlerle dikkat çekeceğine, hayırlı olarak gelecek haber ile çok hızlı bir şekilde işe koyulacağına, atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına ve tüm zararlarını telafi edeceğine işaret eder.

Rüyada dargın olduğun biriyle yemek yemek üzüntülerini birer birer sona erdireceğine, eğer mektup kapalı bir zarf içinde gelirse de kendisine özel ama yine de sevindirici haber alacağına delalet eder.

Rüyada küs olduğun biriyle barışmak yemek yemek işlerinde karşılaştığı sorunları çok hızlı bir şekilde çözeceğine, sorunlarının sona ereceğine, borçlarının biteceğine ve üzüntülerinin yerini mutluluğa bırakacağına alamet eder.

Rüyada küs olduğun biriyle yemek yemek diyanet maddi ve manevi durumlarının günden güne daha kötü bir hal alacağına, ekmek teknesinin de yolunda devam ettiğini öğreneceğine alamet etmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.