Rüyada renkli yengeç görmek

Rüyada renkli yengeç görmek zahmetli bir işle uğraşmak zorunda kalınacağına, sevilen bir kişinin düştüğü hastalıktan ötürü içinde bulunduğu ruhsal durumun düzelmesi için gereken herşeyin yapılacağına, mutluluğu uzakta aramaktan vazgeçeceğine, büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, uzun zamandan beri kendisini zorlayan borçlarını kapatacağına, ele geçen kazancın daha iyi bir işe girme konusunda bazı kapılar açacağına ve maddi zorlukların biteceğine, hayatındaki kişilerden ihanet göreceğine, elinde bulunan imkânların bollaşacağına, sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına delalettir.

Rüyada renkli yengeç gördüyseniz:

  • Birlikte zaman geçirmek, iş birliği içine girmek ya da bağlantı kurmak istediğiniz kişilerle bir araya gelebilirsiniz.

Rüyada renkli yengeç görmek kendisine hayır ve başarı getirecek işler yapma fırsatı elde edeceğine bu sayede önce kendini sonra da çevresindekileri kurtaracağına, mali olarak sıkıntıya düşeceğine delalettir.

Rüyada renkli renkli kuşlar görmek ailesinden, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına, işlerinin her geçen gün düzeleceğine tabir olunur.

Rüyada renkli renkli biber görmek zahmet veren işlerin artacağına,  sıkıntıların tekrar tekrar başa saracağına, iş konusunda büyük sorunlarla karşılaşacağına, girdiği işlerde zorluk çekeceğine, ağız tadının yerine geleceğine, geçmişteki tatsız konuların da unutulacağına yorulmaktadır.

Rüyada renkli renkli dondurma görmek yüzünün gülmesi için ihtiyacı olan kısmetlerin karşısına çıkacağına, ancak alışma sürecinden bir türlü uyum sağlanacağına delalet eder.

Rüyada yengeç kesmek elinde bulunan imkânlar sayesinde hiç olmadığı kadar büyük işler çıkartacağına, yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, geçmişte yapılan hataların tekrarlanmayacağına ve ortaya çıkacak bir sağlık sorununun tedavisi için sıcak bir bölgeye seyahat edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada yengeç burcu hayırlı olarak girilen bir işten çok zorluklar yaşanarak çıkılacağına, kırgınlıkların sona ereceğine ve yoksul ve gariban kişilere yardımcı olunması sayesinde bol bol hayır duası alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada yengeç kovalaması yapacağı bazı çalışmalar ile daha iyi işler için çeşitli hazırlığa başlayacağına, yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, kırgınlıkların geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada mavi yengeç sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine, sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine yorulur.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments