Rüyada renkli renkli kuşlar görmek

Rüyada renkli renkli kuşlar görmek dedikodudan ve iftiradan sakınacağına, sevdiğine ve hayallerine kavuşacağına, güzel başlayan bir ortaklığın işlerin kötü gitmesi üzerine bitme noktasına gelineceğine ve sıkıntıdan ötürü neredeyse hasta olunacağına, kendisi için kötü düşünen kişilerin bu düşüncelerinden vazgeçeceklerine ve rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına, kara kara düşünür olacağına, kararmış düşüncelerinin aydınlanacağına, kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine, parasal olarak sıkıntı çeken kişilere yardım eli uzatılacağına, yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına ve huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine yorulur.

Rüyada renkli renkli kuşlar gördüyseniz:

  • Bazı konuları akışına bırakmak daha mantıklı gibi görünse de, liderliği ele almanız veya inisiyatif kullanmanız gereken yerlerde harekete geçmenin faydasını görebilirsiniz.

Rüyada renkli renkli kuşlar görmek yaşanan sıkıntıların verilecek olan büyük bir mücadele sonucu ortadan kalkacağına, yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine ve kalp kırıklığı yaşatacak bir olayla karşılaşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada renkli kuşlar ünleneceğine, yükseleceğine ve hedeflerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına, ailesinden, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına delalet eder.

Rüyada renkli yavru kuşlar görmek kendisini iyi hissetmeyeceğine, yakın bir arkadaş tarafından yarı yolda bırakılacağına delalet etmektedir.

Rüyada evde renkli kuşlar görmek aile bireylerinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, kendisini üzen ve kıran şeyleri hayatından çıkaracağına delalettir.

Rüyada güzel renkli kuşlar görmek aynı değişikliğin iş yaşamı dışındaki hayatında da olacağına, verimin beklenenin ve hesap edilenin üzerinde olacağına, kazancın katlanacağına, müşterinin çoğalacağına ve rüya sahibinin yüzünün güleceğine delalet eder.

Rüyada renkli büyük kuşlar görmek çarelere kavuşacağına, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada uçan renkli kuşlar görmek yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine, kapanmış olan kapıların allah’ın izni ile açılacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine delalet eder.

Rüyada kafeste renkli kuşlar görmek yaptığı çalışmalar sayesinde iş dünyasında kendisine çok iyi bir yer edineceğine, maddi durum kötü ise zengin olunacağına rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments