Rüyada portakallı kurabiye yemek

Rüyada portakallı kurabiye yemek niyetini ve kalbini bozmayan rüya sahibinin geçmişi unutturacak iyi haberler alacağına, ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine, kendisini yaralanmış, darbe almış, yenilgiye uğramış hissedeceğine, herkesin şaşırtılacağına, işinde en üst noktaya gelmek için hırslı, azimli ve kararlı duruşundan taviz vermeyeceğine, sevdikleri ile bir araya geleceğine, onlarla keyifli zamanlar geçireceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, moral bulacağına, ancak daha sonra kendisini toparlayacağına, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına ve bütün sorunlarını kısa bir süre içinde hallederek sevdiği kişilere yardım edeceğine, büyük parasal sorunların ve tartışmaların ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada portakallı kurabiye yemek gördüyseniz:

  • Bir toplantıda ya da bir eğlencede bulunmanız olasıdır.

Rüyada portakallı kurabiye yemek böylece rüyayı gören kişinin, sorunlarından kurtulacağına, işleriyle ilgili çok başarılı kararlar vereceğine işarettir.

Rüyada portakallı kurabiye görmek hane içinde büyük sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, tüm sorunların tatlılıkla ve kısa sürede halledileceğine, çok büyük sıkıntılar çekeceğine inanılır.

Rüyada portakallı çikolata görmek aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına, ancak bu durumun biraz uzun süreceğine işaret eder.

Rüyada portakallı tatlı görmek yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada portakallı çikolata yemek derin bir nefes alacağına, ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına işaret etmektedir.

Rüyada portakallı lokum yemek yapılan çalışmaların ve girilen işlerin hayırsız kişiler yüzünden durma noktasına geleceğine, maddi ve manevi açıdan çok büyük zararlara uğranacağına, huzurlu ve güzel bir ömür süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada portakallı kek görmek gerek kısa vadede gerek uzun vadede çok yol katedileceğine, kendisine yöneltilecek övgü dolu sözler sayesinde moralinin düzeleceğine delalettir.

Rüyada portakallı pasta görmek sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine, maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına, eline geçen yüklü miktarda kazanç sayesinde çok rahat edeceğine alamet etmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.