Rüyada portakal ve portakal ağacı görmek

Rüyada portakal ve portakal ağacı görmek ancak bunun için bir hayli geç kaldığına da alamet olan rüya, güvenilip sır paylaşılan kimselerin, bu bilgileri rüya sahibini arkadan vurmak için kullanacağına, hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, sevilen kişilerden alınacak yardım ya da gelecek destekle yaşanan kötü durumların düzeltileceğine, istediği herşeye kavuşacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük tartışmalar yaşayacağına, ardından verilen kararın uygulamaya konulacağına, yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına ve aksiliklerin başgöstereceğine, kişinin hem maddi hem de manevi olarak büyük sıkıntılara düşeceğine, hayal ettiklerini yaşama şansı vereceğine alamet eder.

Rüyada portakal ve portakal ağacı gördüyseniz:

  • Gereken gayreti göstermeniz durumunda işlerin saat gibi işlediğini göreceksiniz.

Rüyada portakal ve portakal ağacı görmek gerektiğinde doktor müdahalesi olacağına, bazı zevklerinden geri kalacağına rivayet eder.

Rüyada portakal ağacı ve portakal görmek yeni iş alımı konusunda sıkıntılar yaşayacağına, sağlık yönünden de bazı sorunlar yüzünden sık sık doktora gideceğine, evlilikle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, işle ilgili olarak uzun zamandan beri beklenen bir haberin kısa süre içinde alınacağına ve bu haberle ilgili olarak atılan adımların kişiyi başarıya, üst bir mevkiye ve zenginliğe götüreceğine inanılır.

Rüyada portakal ağacından portakal koparmak dertlerin biteceğine, sorunların aşılacağına, çalışmaları ve emeklerinin karşılığını alarak bol kazanç elde edip, ailesine sıkıntılardan uzak ve rahat bir hayat yaşatacağına tabir olunur.

Rüyada portakal bahçesinde portakal yemek mesleki kariyerini daha iyi hale getirmek için bir müddet yurt dışında yaşayacağına, fakirin de gittikçe daha yoksul hale geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada portakal ağacı almak iş hayatında daha önce hayal edemediği kadar iyi bir kariyere sahip olacağına, yükseleceğine, istediği noktaya gelerek, olmayı hedeflediği makama da oturacağına yorulur.

Rüyada portakal ağacı ekmek rakiplerini ortaya koyacağı başarılı projeler sayesinde yenilgiye uğratacağına, borçların kapanmamakla beraber her geçen gün artacağına yorulmaktadır.

Rüyada portakal ağacı kesmek neşenin ve mutluluğun geleceğine, çalışkanlığının ve emeklerinin karşılığını da hak ettiği yere gelerek alacağına alamet etmektedir.

Rüyada büyük portakal ağacı görmek hayalindeki her şeyi birer birer gerçekleştireceğine, dirayetli davranışlarının meyvelerini de kısa zaman sonra almaya başlayacağına, sevinileceğine delalettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments