Rüyada porselen kırmak

Rüyada porselen kırmak engellerden kurtulacağına, geçim sıkıntısının biteceğine, yeni başlangıçların yapılacağına, kendisini çok büyük sorunlar ile boğuşurken bulacağına, yakın arkadaşlarından birinin büyük bir ihanetine kurban gideceğine, buna rağmen işlerinin düzelmeyeceğine, bilgili, görgülü ve kültürlü olacağına, maddi olarak zor zamanlar geçirileceğine ve işlerin rayından çıkacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına delalettir.

Rüyada porselen kırmak gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz sokak kavgasından, iş hayatınızda sizi dolandırmak isteyen ya da ayağınızı kaydırmak isteyen kimselerin düzenlerine kadar değişebilecek bir sürü terslikle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada porselen kırmak kendisini bu arzusunun gerçekleşeceğine, bir düşmanın kötü haberini almaya delalettir.

Rüyada porselen at görmek deyim yerindeyse elinin kolunun bağlanacağına, şansının ve kısmetinin kapanacağına, elinin darlığa düşeceğine, kazancını, rızkını, mallarını ve makamını garantileyeceğine işarettir.

Rüyada porselen diş takmak mutluluğun aileye geri döneceğine, ailesi ile daha fazla ve kaliteli şekilde vakit geçireceğine delalettir.

Rüyada porselen biblo işinde en iyisi olmak için mücadele edeceğine, uzun bir seyahate çıkılacağına delalet eder.

Rüyada porselen yemek çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine, ancak daha uzun bir süre boyunca kıt kanaat geçineceğine işaret etmektedir.

Rüyada porselen çaydanlık insanlara duyduğu güveni kaybedeceğine ve bu nedenle içine kapanarak sessiz ve mutsuz günler yaşayacağına, önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada porselen bardak saklı kalmış yeteneklerini keşfedeceğine, yeni ve daha hayırlı kararlar verilmesi gerektiğine ve böylece işlerin sevinç ve mutluluk getireceğine inanılır.

Rüyada porselen diş çıkması kendi işini kurma idealini yerine getireceğine, onunla aradığı sevgiyi, tutkuyu ve bağlılığı yaşama şansına nail olacağına işaret eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.