Rüyada porselen dişin düşmesi

Rüyada porselen dişin düşmesi hayırlı haberler alınacağına, uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, bir sağlık sorunu yaşanacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine, rüya sahibinin işe girmesi ile birlikte çok rahat edeceğine, sorunlarından kurtulacağına, uzun zamandan beri içinde bulunduğu parasal krizden alacağı destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde kurtulacağına, sosyal hayatında tanışacağı çok hayırlı bir kısmet ile güzel bir ilişkiye başlanacağına ve çok mutlu hayat sürüleceğine, çok büyük ve zor işlerle uğraşmak zorunda kalacağına, karşısına çıkan olaylardan ötürü çok üzüleceğine, kurtuluşa ereceğine inanılır.

Rüyada porselen dişin düşmesi gördüyseniz:

  • Bazı kimselerin sizin hakkınızda yanlış izlenimler edinmeleri olasıdır.

Rüyada porselen dişin düşmesi kırılan kalbin onarılacağına ve kırgınlık yaşanmış bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada porselen dişin kırılması endişelerin biteceğine, karanlık geçen günlere güneş doğacağına, bir sebeple gerek iş hayatında gerekse de aile hayatında çok zor zamanlar geçirileceğine, zarar getirebilecek bir işten az da olsa bir kazanç elde ederek çıkılacağına işaret etmektedir.

Rüyada porselen dişin çıkması belirsizlik ve huzursuzlukla geçen günlerinden kurtulacağına, sahip olacağı malın faazlalığına alamet etmektedir.

Rüyada porselen dişin çıktığını görmek örnek insan olacağına, daha bir sevileceğine, rüyayı gören kişinin hiçbir önemli ve ciddi sorunu olmayacağına rivayet eder.

Rüyada porselen yemek bolluk ve bereket dolu bir yuvaya sahip olunacağına, kazançlı bir işin başına geçileceğine, çok büyük bir proje ortaya koyacağına ve böylece uzun bir zamandan beri hayallerini kurduğu işi hayata geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada porselen çaydanlık çaresizliklerine, sorunlarına, umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına, kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine, çok büyük bir ferahlama ve rahatlık yaşayacağına, çok başarılı ve hayırlı işlere imza atacağına, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada porselen diş takmak bir sebeple nerede yanlış yaptığını ve hangi kararı yanlış verdiğini oturup uzun uzadıya düşüneceğine, sorunların zaman içinde daha da büyüyeceğine işarettir.

Rüyada porselen bardak iş konusunda büyük sorunlarla karşılaşacağına, sahip olunan enerjinin bir ya da birden fazla işe koşturmaktan ötürü tükeneceğine alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

2 yorum “Rüyada porselen dişin düşmesi

  1. Rüyamda porselen olan bütün dişlerim avucuma tek tek düştü ve rengi cam rengini aldı ve sonrasında avucumda paramparça oldular ne anlama geliyor bu rüya

    • Mürşid der ki,
      Bu rüya mesleğe, hayallere ve şansa yorulur. Rüya alimlerine göre sevdiği kişileri arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına; çok uzun zamandan beri kurduğu hayallerini gerçekleştireceğine; hayatındaki bundan sonraki kısımlarında şansın kendisinden yana olacağına alamet eder.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.