Rüyada polisle muhabbet etmek

Rüyada polisle muhabbet etmek anne ve baba için çok lazım olan birşey alınacağına, neşeli ve sağlıklı bir hayat geçireceğine, ona hayır getireceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacağına, rüyayı gören kişinin keyfini ve huzurunu yerine getirecek hayırlı olayların yaşanacağına, yaptığı başarılı işler sayesinde adının herkes tarafından bilineceğine, bir anda büyük fırsatlar elde edileceğine, rüya sahibinin hayatındaki en büyük aşkı yaşayacağına, tekin olmayan yollara parasını ve malını harcayacağına yorulur.

Rüyada polisle muhabbet etmek gördüyseniz:

  • Gerekenden fazlasını anlatmamalısınız.

Rüyada polisle muhabbet etmek insanlar tarafından el üstünde tutulacağına, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde ulaşacağına delalet eder.

Rüyada polisle öpüşmek sorunlarını bu sayede ortadan kaldıracağına, atacağı adımlar ve gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel durumlar ile karşılaşacağına tabir olunur.

Rüyada polisle tokalaşmak musibetli ve melanetli olaylar yaşayacağına, yaptığı işlerin ve ortaya koyduğu çalışmaların daha büyük başarı elde etmesi sayesinde günden güne kazancının ve başarılarının artacağına rivayet eder.

Rüyada bir polisle evlenmek zina edip eşini başkaları ile aldatmayacağına, önünün açık olacağına, gelecekte yüzünün güleceğine işarettir.

Rüyada polisle el sıkışmak sıkıntılı geçen bir dönemin sevilen bir kişinin yardım etmesi sayesinde çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde sona ereceğine, karşılıklı olarak aynı duygular beslenen bir kişi ile konuşulup bir birliktelik kararı alınacağına, aile hayatı içinde ve çok huzurlu bir şekilde yaşamaya ve hane içerisinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine işarettir.

Rüyada polisle çatışmak böylece hayatından memnun olacağına, istediği her şeyi fazlasıyla elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada polisle görüşmek çok güzel ve hayırlı bir hayat yaşayıp huzur içinde bir aile hayatına sahip olacağına, elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına, kendisine akıl hocalığı yapan bir kişiyi kaybedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir polisle tartışmak adını ve markasını daha geniş bir alanda duyuracağına, kişinin kendi gelişimini destekleyen konulara açık durması ile daha iyi bir kariyer elde edeceğine rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments