Rüyada polisin suçluyu yakalaması

Rüyada polisin suçluyu yakalaması büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına, yaşamını tamamıyla olumlu yönde değiştireceğine, ona hayır getireceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacağına, hayatını ailesine adayacağına, amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına, bazı ortaklıklar kuracağına, büyük başarılar kazandığı ortaklıklardan birinde hiç istemediği halde bir kırılma yaşayacağına ve sıkıntılı bir döneme gireceğine, söylediklerinin çıkacağına ve hissettiklerinin de gerçekle örtüşeceğine, ün yapmayı başaracağına, aşırı sinirli olmasından ötürü bu kargaşa içinde zaman zaman sevdiği insanları da incitecek sözler sarf edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada polisin suçluyu yakalaması gördüyseniz:

  • Sizi her anlamda garantide gören kişilere dikkat edin.

Rüyada polisin suçluyu yakalaması ortaya konulacak çalışmalar ile huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, olumsuz şekilde etkilendiği olayları unutmaya başlayacağına tabir olunur.

Rüyada bir suçluyu öldürmek bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine, kendisine çok iyi gelecek işler yapacağına, allah’ın yaşamayı kendisine istediğinden de fazla layık göreceğine ve bu sayede torunlarını görme şansına da nail olacağına delalet etmektedir.

Rüyada suçluyu ihbar etmek bolluğun ve verimin de artacağına, kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada suçluyu polise teslim etmek hayatına girecek yeni insanlarla kuracağı arkadaşlıklar sayesinde eğlenceli ve keyifli zamanlar geçireceğine, haksızlığa uğranacağına rivayet etmektedir.

Rüyada suçluyu saklamak bundan büyük kazanımlar elde edeceğine, yeni bir işe girileceğine, kazancın büyük bir kısmının allah yolunda kullanılacağına işaret eder.

Rüyada suçluyu kaçırmak toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine, refah düzeyinin düşmesine neden olacak yollara gireceğine ve bunun bedelini de fakirliğe ve yokluğa düşerek ödemek zorunda kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir suçluyu saklamak gereksiz bir kıskançlık yüzünden eşiyle tartışacağına, ziyandan ve kendisinden menfaat bekleyen kişilerden uzaklaşacağına delalettir.

Rüyada suçluyu aramak isteklerinin, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine, uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden iyi haber gelmeyeceğine delalet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments