Rüyada polisin seni araması

Rüyada polisin seni araması yüksek mevkilerde bir işe terfi edileceğine, herkesin hayal ettiği ve imrendiği bir yaşam süreceğine, güven kaybına uğrayacağına fakat bu olumsuzlukların onu çok daha güçlü biri haline getireceğine, uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri yapacağına, şansının da açık olacağına, işlerin kötüye gitmesi yüzünden zararın günden güne daha da artacağına, kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, bu sayede rahata ereceğine, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına, keyfinden ve neşesinden kaybedeceğine alamet eder.

Rüyada polisin seni araması gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz birisinden biraz uzak kalıyorsunuz.

Rüyada polisin seni araması iflas edeceğine, işsiz ve ekmeksiz kalacağına, teklif götürdüğü bir arkadaşının kabul etmesi sayesinde büyük başarılar kazanacağına rivayet eder.

Rüyada polisin seni tutuklaması çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına, neşesinin, huzurunun ve ağız tadının kaçacağına alamet etmektedir.

Rüyada polisin seni kovalaması endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, daha iyi bir yaşam standardı tutturmak için atılan adımların çok büyük kazançlar sağlayacağına ve iş hayatında yönetici konumunda olan insanların dikkatini çekeceğine, ele geçen kazancın günden güne azalacağına delalettir.

Rüyada polisin seni kurtarması sakınılan bir şeye nazar değeceğine, sahip olduklarının da çoğalacağına delalettir.

Rüyada polisin seni dövmesi imreneceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedeceği kimse haline geleceğine, iş ve mekan değiştireceğine bunun kendisine çok iyi geleceğine alamet eder.

Rüyada polisin seni vurması maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına, hep daha ileriye gitmek için çabalayacağına işaret eder.

Rüyada polisin seni yakalaması kendisine rakip olan insanların ortaya atacağı dedikoduları ortadan kaldıracağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, rakipleri tarafından her zaman kıskanılacağına delalet etmektedir.

Rüyada polisin seni öpmesi çok uzak bir yere gideceğine ya da uzak bir yerden üzücü bir haber alacağına, yapacağı çalışmalarda yapacağı hatalardan ve adım atmakta gecikmesinden ötürü çok üzücü durumlara düşeceğine, bu sorunların aile hayatına yansımasından ötürü çok büyük tartışmalar yaşayacağına yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.