Rüyada plastik şişede su görmek

Rüyada plastik şişede su görmek girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine, edilen duaların allah katında karşılığını bulacağına, ele geçen bazı fırsatların yanlış bir şekilde kullanılarak heba edileceğine, gelirinin artacağına ve yüzünün güleceğine, maddi sıkıntıların biteceğine, işlerin yoluna gireceğine ve geçim derdinin de son bulacağına, her işinin gücünün kolaylıkla hallolacağına, fakat bu sıkıntının çok sürmeyeceğine, borçlarının artacağına, dileklerin yerine geleceğine, tövbelerin kabul olacağına işaret etmektedir.

Rüyada plastik şişede su gördüyseniz:

  • Ya kaybolmalı veya diğer planlarınızı zamanında ertelemenin yolunu aramalısınız.

Rüyada plastik şişede su görmek işlerini ve yaşamını bu kararlar doğrultusunda sürdüreceğine ve sorunlarından çok yakın zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine, uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine ve büyük bir zenginiğe kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada şişede kan görmek kişinin uğrayacağı maddi kayıpların düşmanlarını sevindireceğine, sağlığının da yerine geleceğine tabir olunur.

Rüyada şişede yağ görmek düşman olduklarına duyduğu kini bitireceğine, hayatından nefret duygusunu atacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına işarettir.

Rüyada şişede bal görmek çok büyük bir proje ortaya koyacağına, müjdeli haberler alacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına çok mutlu olacağına, hafifleyeceğine inanılır.

Rüyada pet şişede su satın almak daha fazla kazanç ve mal varlığı elde etme girişimlerinin havada kalmayıp, kişinin istediği gibi ilerleyeceğine, dertlerinin çarelerine kavuşacağına inanılır.

Rüyada cam şişede zeytinyağı görmek sorumluluk alacağına, maddi olarak uğranacak zararın yanısıra bir de manevi olarak zarar görüleceğine rivayet eder.

Rüyada şişede zeytin görmek bir yandan da hastalıklarla uğraşmak zorunda kalacağına, huzura ve sıhhate kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada şişede rakı görmek sıkıntıların sona ereceğine, suçlamalardan aklanılacağına, hastalıkların sona ereceğine ve sağlıklı günlerle beraber huzurun da artacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments