Rüyada pırlanta nişan yüzüğü görmek

Rüyada pırlanta nişan yüzüğü görmek üstün ve yüce bir kimse haline geleceğine, kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına, anne baba hayır dualarının alınacağına, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, tırnağından arttırarak tahmin edilemeyecek işler başaracağına, ancak bu yollardan sadece bir tanesinin işe yarayacağına, bu sayede yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, destek vereceği düşünülen bir kişiden destek görülmeyeceğine, evlatların da ilim irfan sahibi kimseler olacaklarına, kişinin öğrenimini uzun tutarak aynı zamanda İslami konularda da bilgi sahibi olacağına, ancak bu durumlardan en az zarar ve sorun ile kurtulmak için çok akıllıca ve çok dikkatli adımlar atması gerektiğine, bu şekilde davranıp sükûnetini korursa eğer herşeyin yoluna gireceğine, çocukları olması halinde de ideal bir ebeveyn olarak parmakla gösterileceğine delalet eder.

Rüyada pırlanta nişan yüzüğü gördüyseniz:

  • Kendi üstünüze düşeni yapmanız durumunda yakında belli fırsatlar söz konusu olabilir.

Rüyada pırlanta nişan yüzüğü görmek ana baba dualarının alınması sayesinde işlerin her geçen gün daha da iyi bir hal alacağına, hayallerine ulaşmak isterken farkında olmadan inancından sapacak şekilde hareket edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada nişan yüzüğü satmak iş hayatı içinde çok tartışma yaşayacağına, çok büyük zararlar ile karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada nişan yüzüğü yutmak kırılan kalbin onarılacağına, yenileceğine delalet eder.

Rüyada nişan yüzüğü değiştirmek eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine ve bu yolda kendisini çok rahat ve mutlu bir hayata taşıyacak zenginliğe kavuşacağına, sevdiği bir kişinin uzun zamandan beri arzuladığı bir şeyi kendisine hediye olarak vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada nişan yüzüğü bulmak ardından sevinçli bir haber alınacağına, mala ya da bir ziynet eşyasına sahip olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada nişan yüzügü atmak borcunun kalmayacağına, bilakis malının çoğalacağına, zenginliğinin artacağına, yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine inanılır.

Rüyada nişan yüzüğü almak yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına, karamsar olacağına, umutlarını kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada nişan yüzüğü kesmek çok büyük zararlara uğrayacağına, bu zararlardan ötürü kendisini çok büyük bir boşlukta göreceğine, parasal olarak sorunlu olacak bir iş yapılacağına delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.