Rüyada pencereden izlendiğini görmek

Rüyada pencereden izlendiğini görmek çok sorunlu bir durumun ortadan kaldırılacağına, kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına ve zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, sıkıntılarından, dertlerinden, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel bir hal alacağına, kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine, çalışmalarının kısa süre içinde büyük kazançlar sağlayacağına, çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine ve herhangi bir hastalık ile bir sorun yaşamayıp çok sıhhatli olacağına, ele geçen parada artış olacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceği gibi, ün sahibi, saygın biri haline geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada pencereden izlendiğini gördüyseniz:

  • Sizden sürekli talepleri olan değil, size katkısı veya yardımı olabilecek kişilere yakın durmalısınız.

Rüyada pencereden izlendiğini görmek büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, ele geçen fırsatların heba edileceğine, imkânların günden güne azalacağına yorulmaktadır.

Rüyada camdan izlendiğini görmek rüya sahibinin çok haraketli ve heyecanlı günler geçireceğine, uğranılan zararın çok kısa sürede telafi edileceğine inanılır.

Rüyada kamera ile izlendiğini görmek gönül işlerinden yana çok kısmetli olacağına ve şansın yaver gideceğine, ancak daha sonra yakın bir arkadaştan alınacak destek sayesinde zorlukların aşılacağına, dertlerin, üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada evin izlendiğini görmek ancak daha sonra verilecek bir karar yüzünden hiç beklenmeyen durumlarla karşılaşılacağına, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine işaret eder.

Rüyada izlendiğini gormek neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, yaptığı işin de sıkıntılı olması sebebiyle istenmeyen durumlara düşeceğine ve maddi olarak büyük bir darbe alacağına alamet etmektedir.

Rüyada kamerayla izlendiğini görmek ona şifa olmayacağına ve rahatlık getirmeyeceğine, yaşanan sorunların bu sayede bir anda ortadan kalkacağına, çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına, büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine tabir olunur.

Rüyada dürbünle izlendiğini görmek sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, kısa bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, evinde ve işinde yardımcıları olacağına yorulmaktadır.

Rüyada evde kamera ile izlendiğini görmek ancak daha önceden kendisini tanıyan kötü kalpli ve zalim birisi tarafından yine kötülüğe çekilmeye çalışılacağına, güzel başlayan bir ortaklığın işlerin kötü gitmesi üzerine bitme noktasına gelineceğine ve sıkıntıdan ötürü neredeyse hasta olunacağına delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.