Rüyada pencereden aşağıya atlamak

Rüyada pencereden aşağıya atlamak maharetli bir kişi ile evlenileceğine, rahat bir hayat yaşanacağına, sahte arkadaşlıklardan kurtularak çok daha kalıcı dostluklar edineceğine, çaresizliğinin büyüyeceğine, huzurunun artacağına, hasretlerin biteceğine, dertlerin sonlanacağına, işinde yükseleceğine, gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine, ele geçen kazancın bir kısmının yatırım için ayrılacağına tabir olunur.

Rüyada pencereden aşağıya atlamak gördüyseniz:

  • Bazı konularda yanlış düşünceler içinde olabilirsiniz.

Rüyada pencereden aşağıya atlamak şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, arkasından iyi konuşulacağına delalet eder.

Rüyada pencereden aşağıya bakmak bir sebeple çok büyük parasal sıkıntının kucağına, sorunların atılan adımlar sayesinde çözüme kavuşacağına yorulur.

Rüyada pencereden aşağıya düşmek başka başka yerlere seyahat edeceğine, içine kapanacağına, elini eteğini her şeyden çekeceğine rivayet eder.

Rüyada pencereden aşağıya inmek hayallerini gerçekleştirmek için beklediği önemli ve büyük fırsatlar yakalayacağına, hayır vereceğine delalet eder.

Rüyada aşağıya atlamak kısmetlerinin açılacağına, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına delalettir.

Rüyada aşağıya kaymak duygularının karşılıklı olacağına, eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine, elindekileri de yitireceğine yorulur.

Rüyada balkondan asagiya bakmak kendisine hiç uygun olmayan kişiler ile ortaklık kurmak zorunda kalacağına ve üzüleceğine, maddi açıdan çok kazanç getirecek bir işe girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada asansörden aşağıya inmek maddi açıdan çok sorunlu bir döneme gireceğine, ev taşımaya rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.