Rüyada pembe kuvars taşı görmek

Rüyada pembe kuvars taşı görmek hastalığın nereden kaynaklandığını ve nasıl tedavi edileceğini sorgulayıp tedavi olacağına, olaylara daha mantıklı ve sağduyulu yaklaşacağına, zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına, yüklü miktarda kazanç getireceğine, tek başına elde ettiği bu zaferin de doyasıya keyfini yaşayacağına, zarar edilen dönemlerin yakında biteceğine, maddi olarak ferahlık yaşanacağına, aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine, isteklerinin ve heveslerinin gerçekleşeceğine, heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına, eline geçen tüm fırsatları bu sayede değerlendireceğine, evlerindeki huzurun artacağına tabir olunur.

Rüyada pembe kuvars taşı gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kişiler sizin için önemli olan sorunların farkında dahi olmayıp, tamamen kendi kafalarındaki sorunlara göre konuşuyor olabilirler.

Rüyada pembe kuvars taşı görmek insan sevindireceğine, dua alacağına, hayaline kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada mor kuvars taşı görmek kısa sürede hayatın düzene gireceğine, beklentilerin gerçekleşeceğine, arzuların yerine geleceğine, kişinin gönlünden geçenlerin gerçeğe dönüşeceğine ve tüm dileklerin ve duaların kabul olacağına, bolluk ve bereket dolu günler yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz kuvars taşı görmek işlerin kötü gidişatına dur denileceğine, uğranılan zararın telafi edileceğine delalet eder.

Rüyada mavi kuvars taşı görmek çok kolay bir şekilde para elde edebilecek bir mevkiye geleceğine, gelir seviyesinin ortalama kazanç elde eden insanlara oranla çok daha yüksek hale geleceğine rivayet eder.

Rüyada kuvars taşı görmek geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine, ortaklardan birinin yapacağı hatalar yüzünden iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada pembe kuvars büyük bir projeye girileceğine, güzel haberlerin ve müjdelerin alınacağı bir döneme girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada pembe kuvars görmek sıkıntılarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada pembe mezar taşı görmek psikolojik olarak düzeleceğine, doğruluktan şaşmayan tavrından ve prensiplerinden de ödün vereceğine delalettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments