Rüyada patronu ağlarken görmek

Rüyada patronu ağlarken görmek anne ya da baba ile ters düşüleceğine, kısa süreli bir yolculuğun yaşanacak aksilikler yüzünden gereğinden fazla uzayacağına, parasızlıktan ve işsizlikten kurtulacağına, bir sebeple bazı kişilerle görüşüp çıkış yolları arayacağına, evinde tenceresinin hep kaynayacağına, yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz dikeceğine, her geçen gün işini çok daha iyi şekilde ifşa etmeyi başaracağına, hikmetli, kudretli kişiler arasına gireceğine ve hidayete ermeyi başaracağına, rüyayı gören kişiye hayırlı kısmetler ve büyük başarılar sağlayacağına ve bu sayede hayal edilen yere hızlı bir şekilde gelineceğine yorulur.

Rüyada patronu ağlarken gördüyseniz:

  • Gelirlerinizi veya maddi durumunuzu ilgilendiren herhangi bir konuda etkisi olabilecek kişileri etkilemek istiyorsanız daha gayretli olmanız gerekiyor.

Rüyada patronu ağlarken görmek aile bireyleri arasında istenmeyen tartışmalar ve sorunlar çıkacağına, daha sonra bu durumların kırgınlığa kadar gideceğine, zorlukların çözüme kavuşacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine delalet eder.

Rüyada eski patronu ağlarken görmek gerçek olmayan ithamlarla başkalarına saldırıda bulunacağına, aldığı güzel haberin kısa süreceğine delalet eder.

Rüyada patronu öldürmek sorunlarındanq yavaş yavaş kurtulacağına ve epey bir zamandan beri rahatsızlık duyduğu konuları düzeltmek için çaba göstereceğine, bir sebeple çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada patronu ile tartışmak can sıkıcı haberler işiteceğinize, iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına inanılır.

Rüyada patronu dövmek anın keyfini doyasıya çıkararak, yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına, kararsız kalınmasından ötürü büyük bir parasal kayba uğranacağına ve zorluk çekileceğine inanılır.

Rüyada patronu gözlüklü görmek hayatının güllük gülistanlık olacağına, işlerin açılacağına, rızkın ve kazancın artacağına, dünya nimetlerinin de daha verimli ve daha çeşitli hale geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada patronu telefonla aramak eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, sevdiği kişiler ile arasının düzeleceğine inanılır.

Rüyada patronu üzgün görmek hayatının başarılarla dolacağına, işlerinin bozulacağına, planlarının işe yaramayacağına bu nedenle elinin dara düşeceğine yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.