Rüyada pasta ve kurabiye yemek

Rüyada pasta ve kurabiye yemek zaman içinde istediği şeyleri gerçekleştirmek için çok büyük şeyler feda etmesi gerektiğine ve bulunduğu mevkiden bazı kişilerin yalanları yüzünden azledileceğine, hayata karşı cesaretleneceğine, kişinin dar günler için kenara para atmaya çalışacağına, sıkıntıların, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine, tabiri caizse dağ gibi büyüyeceğine, sevdiklerinin kendisini terk edeceğine, ağız tadının da kaçacağına, geçmişte yaptığı hatalardan ders aldığı için asla kibirlenmeden hareket edeceğine, çok değerli ve saygın insanlar ile tanışacağına, şansının ve kısmetinin de açılacağına, gönül işlerinden yana çok kısmetli olacağına ve şansın yaver gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada pasta ve kurabiye yemek gördüyseniz:

  • Eskiye bağımlı kalmamalısınız.

Rüyada pasta ve kurabiye yemek içinin kıpır kıpır olacağına, başarılarının ve kazancının artacağına işarettir.

Rüyada kurabiye pasta görmek onu kendisinden daha çok seveceğine ve ona yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına, çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada pasta kurabiye yemek büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine, sevinçli ve güzel günler görüleceğine, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına, anne babanın birbirine düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kurabiye pasta yemek çok güzel ve huzurlu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, rakiplerden gelecek her türlü kötülük için önlem alınacağına işarettir.

Rüyada pasta kurabiye almak hatta eskisinden daha iyi bir hale getirileceğine, yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, onu mutsuz eden sorunları kafasından atacağına tabir olunur.

Rüyada pasta kurabiye görmek para ve zaman ayıracağına, eline geçecek muhteşem fırsatları iyi kullanamayacağına delalet eder.

Rüyada pasta kek kurabiye görmek aile hayatının hayır getireceğine, hayatındaki tüm zorlukların gelip geçici olacağına delalet eder.

Rüyada pasta börek kurabiye görmek hiçbir derdinin dermansız kalmayacağına, düzeninin bozulacağına işaret eder.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.