Rüyada parmakların kararması

Rüyada parmakların kararması dininden, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine, kiracı olmaktan kurtulacağına, eşi ile yaşadığı tartışmaların sona ereceğine, aşkı bulup çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, yakın bir arkadaşla yaşanan tartışmanın tatlıya bağlanacağına, kısa süre içinde iyi kalpli ve güzel huylu bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, evdeki hesabın çarşıya uymayacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına alamet etmektedir.

Rüyada parmakların kararması gördüyseniz:

  • İstemeden sarf ettiğiniz sözler nedeniyle çevrenizdeki insanların tepkilerini üzerinize çekebilirsiniz.

Rüyada parmakların kesilmesi başarısının çoğalacağına, makamının yükseleceğine, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına işaret eder.

Rüyada parmakların kararması büyük miktarlarda para kazanılacağına ve yeni bir şehirde ya da ülkede yeni bir işe girişileceğine, her yeni güne daha bir istekle ve farklı bir enerjiyle uyanacağına yorulmaktadır.

Rüyada parmakların sıkışması rahata erip, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine, işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada parmakların anlamı işlerindeki sorunların ortadan kalkacağına, parasal olarak kötü bir durumun ortadan kaldırılacağına, aile bireylerinin birbirine kenetleneceğine işaret etmektedir.

Rüyada parmakların delinmesi tövbelerin kabul olacağına, toplum için faydalı işler yapacağına delalettir.

Rüyada el parmakların kesilmesi çok sıkıntı çekilmiş olan konularda rahata ereceğine, yaşanan üzüntülerin telafi edilmesi için bir yakınından destek alacağına, kişinin başına kötü bir olay geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada tüm parmakların kesilmesi çok iyi insanlar ile güzel projeler gerçekleştireceğine, düşmanlık besleyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına işarettir.

Rüyada parmakların erimesi elde bulunan ve aynı zamanda ele geçecek yeni fırsatların doğru ve kazanç getirecek bir şekilde değerlendirileceğine, yine deyim yerindeyse onun yar ve yardımcısı olacağına delalet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments