Rüyada parmağının kırılması

Rüyada parmağının kırılması çok rahat bir nefes alacağına, ödemekte sıkıntı çektiği borçlarını ödeyeceğine, ortak olarak işe gireceği bazı kişiler ile çok sıkıntı veren durumlardan kurtulacağına, hayırlı haberler getireceğine ve en kısa zamanda davullu zurnalı düğün alayı kurulacağına, huzurlu günlerin biteceğine, gönül hoşluğu içinde olacağına ve esenlik bulacağına, çok büyük bir mutluluğa erileceğine ve iş hayatında uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların ardından işlerin açılacağına, yaptığı işleri, aldığı başarıları ve kendisini kıskanan insanlar ile tartışma yaşayacağına, sakin giden yaşamının sarsılacağına tabir olunur.

Rüyada parmağının kırılması gördüyseniz:

  • Ailenizle ilgili bazı angarya işlerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada parmağının emilmesi başarılı olunacak bir duruma gelineceğine ancak bazı sorunlar yaşadığı için manevi olacak boşluk yaşayacağına, aynı yolu tutup insanlara ve kendisine zarar vermeye devam edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada parmağının delinmesi iç dünyanızın sakinleşeceğine, dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine işarettir.

Rüyada sol baş parmağının kopması sürpriz değişikliklerle ve yeniliklerle karşılaşacağına, geçim derdinden, borçlarından ve hastalıklarından kurtulacağına, sorunlarını halletmeyi bileceğine, hastalar için şifaya yorumlanan rüya, aksiliklerin, nazarların ve uğursuzlukların kişiyi terk edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada el parmağının şişmesi hem de makamının ve itibarının yükseleceğine, sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kuş parmağının kesilmesi başarısız olacağına, yenilgiye uğrayacağına bu nedenle de düşünceli ve üzgün gezeceğine, kazandığı her kuruşun hakkını vereceğine işarettir.

Rüyada el baş parmağının kopması bir süre sosyal hayatından ve lüksünden de yoksun kalacağına, yoksulların ve yetimlerin haklarını gözeteceğine yorulmaktadır.

Rüyada parmağının kırılması günlerinin güzelleşeceğine, kaderinin ve şansının yüzüne güleceğine rivayet eder.

Rüyada el parmağının çıkması hasret kaldıklarına kavuşacağına ve özlem gidereceğine, ruhsal olarak büyük zarar verecek bir olayla karşılaşılacağına ve prestij sahibi bir kişi iken yaşanacak kötü bir durumla birlikte iş dünyasındaki tüm saygınlığın ve başarıların silineceğine yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.