Rüyada parmağının acıması

Rüyada parmağının acıması patronlarının da bunu fark edip, karşılıksız bırakmayacağına, düzeninin yeniden sağlanacağına, korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, amaçlarının da gerçekleşeceğine, de rahatının yerine geleceğine, ruhsal olarak çok büyük bir çöküş yaşayacağına ancak daha sonra yaşanacak güzel gelişmeler sayesinde çok iyi bir duruma geçeceğine, mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına, bir sebeple işyerindeki bir kesimi karşısına alacağına, sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına, kişinin maaşının yetmemesi durumunda borç almaya başlayacağına inanılır.

Rüyada parmağının acıması gördüyseniz:

  • Her zaman yardımcı olmaya çalıştığınız kişilerden yardım talep etmenizi sizi biraz kötü hissettirebilir.

Rüyada el parmağının çıkması en kısa sürede çok daha iyi paralar kazanacak duruma geleceğine, üzerine düşüldükçe daha da nazlanacağına işaret eder.

Rüyada el parmağının şişmesi uğradığı haksızlığın özürle düzeltileceğine, şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, dertlerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyada parmağının kırılması başarıyı, kazancı, mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, geçmişte kalmış bir sorunla tekrar muhatap olunacağına delalet eder.

Rüyada el baş parmağının kopması yakın bir zamanda sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, kazancın, mutluluğun ve sağlığın daim olacağına yorulmaktadır.

Rüyada parmağının emilmesi para hesabı yapmadan harcama yapmanın rahatlığına kavuşacağına, vermiş olduğu emeğin gözardı edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sol baş parmağının kopması onlardan yana menfaat ve hayır göreceğine, huzurunun, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, imkânsızlıklarının biteceğine tabir olunur.

Rüyada parmağının delinmesi yeni bir başlangıç yapmaya, arkadaş, dost olarak gördüğü insanlardan zarar göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada kuş parmağının kesilmesi yoluna çıkan engelleri herhangi bir yardım almadan aşacağına, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.