Rüyada parmağa kına yakmak

Rüyada parmağa kına yakmak sorunların ve dertlerin en kısa süre içinde son bulacağına, üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına ve düşmanlık yapanların kendi dertlerine düşeceğine, toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına ve çok güzel günler görüleceğine, başarılı ve kazançlı olacağına, hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine, kötü günlerin biteceğine, aile hayatında bir sıkıntı varsa düzeleceğine, kendine olan güvenin tazeleneceğine, işte başarılı adımlar atılacağına, birçok kişiye yardım edeceğine alamet eder.

Rüyada parmağa kına yakmak gördüyseniz:

  • Belli anlaşmalara veya tekliflere onay vermeden önce, olayları net şekilde görmeyi beklemeniz gerekiyor.

Rüyada parmağa kına yakmak herhangi kötü bir kişi ile bir sorun yaşamayacağına, olumlu ve güzel gelişmeler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada orta parmağa kına yakmak para ve makam sahibi olacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, bolluk ve bereket içinde bir döneme girileceğine rivayet eder.

Rüyada baş parmağa kına yakmak rakibine karşı galibiyet kazanacağına, elinde bulunan imkânların boşa çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada serçe parmağa kına yakmak yeni maddi kapıların size açılacağın, rüya sahibinin karşısına art niyetli ve belalı kişilerin çıkacağına işarettir.

Rüyada kına gecesinde eline kına yakmak şansa, malını, parasını ve işini kaybedeceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına inanılır.

Rüyada kına üstüne kına yakmak üzüleceğine, mutsuz ve hasta olacağına, sağlığının yerine geleceğine, mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına işaret eder.

Rüyada parmağa ip bağlamak insanlara duyduğu güveni kaybedeceğine ve bu nedenle içine kapanarak sessiz ve mutsuz günler yaşayacağına, gözyaşı döküleceğine ve uzun süre yüzün gülemez olacağına delalet eder.

Rüyada parmağa bir şey batması kafasındaki sorunları çözeceğine, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.