Rüyada parlak buz görmek

Rüyada parlak buz görmek doğru olduğu düşünülen ve sonrasında da doğru olduğu görülen bir karar verileceğine, hayatının da istediği gibi yürüyeceğine, ancak yakın bir zamanda tanışacağı birisi ile arasında bazı şeyler olacağına, sorunlarını çözdükten sonra iş hayatında çok büyük ve çok kazanç getirecek atılımlar yapacağına, hayatın gerçeklerini çok daha kolay ve tarafsız şekilde görme yetisine sahip olacağına, bu sayede yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine, ağız tadına, sağlığına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, hayatın kolaylaşacağına, korkularının, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkacağına, kendisine düşmanlık besleyen kişiler tarafından zarara uğratılacağına ve hayırlı olarak girdiği bir işin kendisine zarar verecek bir duruma döneceğine delalettir.

Rüyada parlak buz gördüyseniz:

  • Size yardımcı olan kişilerle aranızda güçlü bağlar kurabilirsiniz.

Rüyada parlak ruj sağlığının geri geleceğine, işlerinin açılarak kazancının çoğalacağına, eşiyle bazı konularda ters düşeceğine işaret eder.

Rüyada parlak ev görmek üzücü olaylar yaşanmasından dolayı meydana gelen ruhsal bütün sıkıntıların son bulacağına, yorgunluk, kırgınlık ve endişe dolu günlerin biteceğine, işlerinin de hal yoluna gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada parlak taş bulmak hayırlı kişiler ile çalışıp çok kazanç sağlayacağına, kötü günlerin arkada kalacağına, ruhun ve kalbin rahat edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada parlak görmek maddi imkanlarının çoğalacağına, evlerindeki huzurun artacağına alamet eder.

Rüyada parlak kar görmek işinin en iyisi olan bu insanlarla ortak iş yapacağına, karlı çıkacağına, refah düzeyinin artacağına, mal ve para biriktireceğine, başarıdan başarıya koşacağına rivayet eder.

Rüyada parlak sarı dualarına karşılık alacağına, allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada parlak kum görmek çok büyük ve sıkıntılı bir döneme girilecekken bir dostun yardım etmesi ile bu durumdan kurtulacağına, uzun zamandan beri içinde bulunduğu parasal krizden alacağı destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde kurtulacağına, sosyal hayatında tanışacağı çok hayırlı bir kısmet ile güzel bir ilişkiye başlanacağına ve çok mutlu hayat sürüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada parlak mor taş görmek haksızlığa uğranacağına, yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine, dileklerine ve dualarına kavuşacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments