Rüyada para görmek para saymak

Rüyada para görmek para saymak zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine ve eline geçen parada da artışlar yaşanacağına, alım ve harcama kolaylığının azalmayacağına, kendisi için rahat bir hayat kurma yolunda çok büyük bir atılım gerçekleştireceğine, kurtulmak için bazı yollar deneneceğine,  parasal sorunların sürmesi ve durumların kötüye gitmesinden ötürü borcun ödenemeyeceğine ve bu yüzden maddi açıdan büyük parasal sıkıntıya girileceğine ancak bu durum yüzünden istenmeyen yollara sapılacağına, kendisine gelen bir teklifi kabul edeceğine, yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına, yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması için borç alınacağına ancak bu borçların bir türlü ödenemeyeceğine, düşmanından uzak olacağına, deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine, zayıflayacağına işaret eder.

Rüyada para görmek para saymak gördüyseniz:

  • Aslında ne kastettiğinizi izah etmek için vakit bile bulamayabilirsiniz.

Rüyada bozuk para görmek demir para ağzının tadının bozulacağına, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına alamet eder.

Rüyada demir para kagıt para görmek İslam inancına uygun şekilde yaşamak için işini değiştireceğine ve ailesine de inançlarını geliştirebilmeleri için sürekli yardımcı olacağına, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine alamet eder.

Rüyada bozuk para kağıt para görmek üzüntülü bir duygu haline bürüneceğine, büyük kazanç getiren bir işin zarara geçeceğine, huzurlu aile ortamının çeşitli sebeplerden ötürü bozulacağına işaret eder.

Rüyada kağıt para bozuk para görmek iş konusunda hevesin kursakta kalacağına, söylediklerinin çıkacağına ve hissettiklerinin de gerçekle örtüşeceğine işarettir.

Rüyada bozuk para verip kağıt para almak mal ve mülk sahibi olunacağına, sorunlu bir dönemin başlayacağına inanılır.

Rüyada para isteyen birine para vermek işlerinin aksayacağına, çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, sevdiği kişilerden büyük zarar göreceğine, yönetimde daha fazla söz hakkı edineceğine rivayet eder.

Rüyada birine para vermek kağıt para yapılan projelerin çok bereketsiz olacağına, asosyal bir insan haline geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bozuk para ve kağıt para bulmak bir dönemi kazançlı, mutlu ve sağlıklı geçiriyorsa, diğer dönemini de mutsuz, hasta ve zor geçireceğine, maddi olarak büyük bir fırsatın ayağına geleceğine, yaptığı çalışmalar sayesinde iş dünyasında kendisine çok iyi bir yer edineceğine, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments