Rüyada para almak ve vermek

Rüyada para almak ve vermek parasal olarak çok kazançlı bir işe girileceğine ve komşuluk ilişkilerinin günden güne daha da iyi bir hal alacağına, sevdiği kişilerden kötü sözler işiteceğine, eline geçen bütün imkânları kullanarak başka insanları çok mutlu edecek ve çok hayır duası almasını sağlayacak bazı işlere gireceğine, herkes tarafından tanınan ve konuşulan bir kişi olacağına, tartışmalı bir işe girileceğine, zor bir döneme girileceğine, artık daha dikkatli davranacağına ve böylece daha rahat edeceğine, büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada para almak ve vermek gördüyseniz:

  • İnsanlara karşı düşüncesiz davranışlarda bulunabilirsiniz.

Rüyada bozuk para verip kağıt para almak kırılan kalplerin tamir edileceğine, kısa bir zaman için alınmış olan borcun ödenemeyeceğine ve zararların günden güne artacağına delalet etmektedir.

Rüyada para kağıt para almak huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına, işinin gücünün de rast gideceğine işarettir.

Rüyada kağıt para verip bozuk para almak iş hayatında çok büyük ilerleme kaydedileceğine, yapılan işin, verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına işarettir.

Rüyada kağıt para ve bozuk para almak bunun tam aksine zenginliğinin her geçen gün artacağına, yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinden para almak para vermek çevresindeki düşmanlarını ayıklayacağına, hayırlı haberlere delalet etmektedir.

Rüyada para dağıtan birinden para almak üzüntü veren bir durumun ortadan kaldırılacağına, yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine, eskiden yapamadığı her şeyi yavaş yavaş hayata geçireceğine işaret eder.

Rüyada az para verip çok para almak yabancı uyruklu bir kimse ile evlenileceğine ve başka bir ülkeye yerleşme planları yapılacağına, birçok dertle muhatap olacağına, çok zor bir duruma düşeceğine delalet eder.

Rüyada yüz tl para almak çalışma şartlarının ağır, mesai saatlerinin de uzun olacağına, bu nedenle kendisini hep yorgun ve bıkkın hissedeceğine, huzurunun yerine gelmesi için de ihtiyacı olan tüm çarelerin allah tarafından kendisine nasip edileceğine alamet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.