Rüyada papağan yakalayıp kafese koymak

Rüyada papağan yakalayıp kafese koymak hayatını gereksiz yere işgal eden, zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına, bunun yerine kafa dengi olan, kendisini anlayan, ona değer katan kimselerle bir araya geleceğine, moral bulacağına, kendini çok iyi hissedeceğine, hayatının en güzel günlerini geçireceğine, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına, o kişiyle güzel günler geçireceğine, rüya sahibinin bu durumu fark ederek akıllıca davranarak bu kişileri birbirine düşüreceğine yorumlandığı gibi, farklı olarak kişinin yapacağı yanlışların dostlarıyla arasını açacağına, herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına ve sıkıntılarının sona ereceğine, yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına rivayet eder.

Rüyada papağan yakalayıp kafese koymak gördüyseniz:

  • Bazı kişiler yavaş yavaş harekete geçmiş ya da bazı konuları terk etmeye başlamış olabilirler.

Rüyada papağan yakalayıp kafese koymak yakın zaman içinde sergilenen davranışlar sayesinde çok daha iyi ve düzgün bir hayat sürüleceğine, hayallerinin gerçek olacağına delalet etmektedir.

Rüyada güvercin yakalayıp kafese koymak maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine, buna rağmen sağlam bir yapıya sahip olduğu için işyerinin herhangi bir sorun yaşamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kuşu yakalayıp kafese koymak huzurlu bir yaşam sürüleceğine, zenginliğinin artacağına işaret etmektedir.

Rüyada keklik yakalayıp kafese koymak sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde sorunlarından kurtulacağına, çok büyük başarılar kazanacağına, çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına ve maddi açıdan çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada beyaz muhabbet kuşu yakalayıp kafese koymak hayatının daha kolay olacağına ve rüya sahibinin eğlenceye daha fazla zaman ayırabileceğine, hak yolundan uzaklaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada kuş yakalayıp kafese koymak imkânları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine, uğranacak maddi zararlardan ötürü sıkıntıya düşüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada muhabbet kuşu yakalayıp kafese koymak büyük başarılara imza atılacağına, girilen birçok işte doğru kararların verilmesi ve akıllıca adımların atılması ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada mavi muhabbet kuşu yakalayıp kafese koymak kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine, çevresi tarafından arkasından dua edecek kimselerin çok olacağına, gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine alamet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.