Rüyada pantolon paçasını sökük görmek

Rüyada pantolon paçasını sökük görmek gelecekte güzel günlere kavuşacağına, bir süre sonra tüm alın terinin karşılığını en iyi şekilde alacağına, hak edilen helal bir malın ele geçeceğine, iş konusunda yeni yatırımlar yapılacağına, iş konusunda sıkıntı çekileceğine, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi gerektiğine, bu şekilde devam ederse eğer birçok başarı kazanacağına, atılıma geçeceğine, özle ve iş hayatında üstün başarılar elde edeceğine, ün ve itibar sahibi olacağına, ön plana çıkacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, sıkıntılarında, dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada pantolon paçasını sökük gördüyseniz:

  • Yemek ya da içki konularında da abartılı davranışlarınız olabilir.

Rüyada pantolon paçasını sökük görmek sorunların gittikçe içinde çıkılmaz bir hal alacağına, istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına delalettir.

Rüyada pantolon paçasını katlamak yaşamının olumsuz şekilde etkileneceğine, yakın bir arkadaşla ters düşüleceğine alamet eder.

Rüyada pantolon paçasını uzatmak dertlerin ve sıkıntıların çözüm bulacağına, aile hayatında ve iş hayatında huzura erileceğine işaret etmektedir.

Rüyada pantolon paçasını kesmek bir sebeple çok zorlanacağına, kendisini çok yalnız ve yorgun hissedeceğine, makam edineceğine, itibar kazanacağına tabir olunur.

Rüyada sökük pantolon görmek büyük aksilikler yaşayacağına, çok üzüleceği ve kendisini sarsacak bazı olaylarla karşılaşacağına, bu sebeple maddi ve manevi olarak çok zarar göreceğine, planlı ve programlı davranacağına bu sayede de istediği başarıyı ve kazancı da elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada pantolon paçasını kısa görmek bir süre daha sıkıntı çekeceğine, onun yasaklarını çiğneyeceğine, günahkâr olacağına alamet etmektedir.

Rüyada pantolon paçasını uzun görmek atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına, zor zamanların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, çok büyük sıkıntılar çekeceğine tabir olunur.

Rüyada pantolon paçasını kısaltmak üzüntülerinin çok yakında biteceğine, hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, durumunuzun iyileşeceğine işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments