Rüyada pantolon beğenmemek

Rüyada pantolon beğenmemek sevdikleriyle arasının açılacağına, çok daha zengin bir rızık sahibi olacağına, ona verimli olacak girişimlerde bulunacağına, maddi olarak büyüyeceğine, yalan ve riyayla dolu bir hayata, aşırı hırs nedeni ile gözleri kapanan kişilerin sonunda büyük hatalar yapacağına, kendisini çok daha iyi hissedeceğine, iş konusunda zarar görülecek bir döneme girileceğine, işlerin kötü bir duruma geleceğine, rakiplerin başarı kazanacağına, gam ve kasavetin de uçup gideceğine, hayali kurulan herşeye sahip olunacağına, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına yorulmaktadır.

Rüyada pantolon beğenmemek gördüyseniz:

  • Arkadalarınızı bir araya getirebilir veya davet edebilirsiniz.

Rüyada bol pantolon şans, kısmet, başarı ve zenginlik getireceğine, şifaya kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada pantolon almak hayatının daha bir kolay ve güzel olacağına, dertlerinin azalmasına sebep olacak olayların meydana geleceğine, kendisine tuzak kuranları fark edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada keten pantolon maddi ve manevi açıdan çok büyük zarara uğrayacağına, elinde kalan bazı şeylerden ötürü sorunlu bir durum yaşayacağına, işyerinde kendisini çekemeyen kişilere bir konuda galip geleceğine inanılır.

Rüyada pantolon çikarmak sağlığının da yerine geleceğine, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına tabir olunur.

Rüyada kot pantolon almak yeni bir işe girileceğine, yaşanacak güzel olaylar ve elde edilecek başarılar sayesinde makam sahibi olunacağına, yakın bir akrabanın yaşadığı sağlık sorununun tedavisi için çaba gösterileceğine ve sevinçli haberler alınacağına tabir olunur.

Rüyada gri pantolon almak üzüntü veren kişileri hayatından çıkartacağına, aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine delalettir.

Rüyada pantolon kısaltmak musibetlerin ve sorunların yakın zaman içinde daha da artacağına, sağlıkla ya da işle ilgili problemlerin ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yün pantolon giymek yeniliğin kendisine iyi geleceğine, çevresindekilere her zaman büyük yardımlarda bulunacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments