Rüyada paçalı güvercin görmek

Rüyada paçalı güvercin görmek kişinin tüm geleceğini etkileyecek bir dönemece girileceğine ve bu dönemde alınan her türlü kararın kişinin hayatında dönüşsüz etkiler bırakacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakında kurtulacağına, sınırlarının ve yapabileceklerini hesap ederek atılım yapacağına, ihtiyaçlarını kolaylıkla gidereceğine, kişinin eski aşkına geri döneceğine alamet ederken, alınacak bir kararla kişinin kendisine ait bir yuva kurmak için girişimlerde bulunacağına, maddi olarak küçük zararlara uğranacağına ve bu zararların çok kısa zamanda telafi edileceğine, hayatta hep iyi şeylerle karşılaşacağına, iyi şeyler yaşayacağına, kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine, başarıya ulaşacağına, geleceği için faydalı adımlar atacağına, muradına ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada paçalı güvercin gördüyseniz:

  • Hayallerinizden veya hedeflerinizden bahsederken sadece olumsuz yönlerini hatırlatıyor olabilirsiniz.

Rüyada paçalı güvercin görmek can sıkıcı haberler almaya, dualarının ve dileklerinin gerçekleşeceğine, hayatındaki tersliklerin düzeleceğine, mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına işaret eder.

Rüyada paçalı güvercin yakalamak malından ve parasından kaybedeceğine, deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine, zayıflayacağına, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, ara sıra iş hayatında yaşanan problemleri ortadan kaldıracağına alamet etmektedir.

Rüyada beyaz paçalı güvercin görmek dünyada helal mal yemeye ve helal kazanca, insanlara zarar verecek davranışlarda bulunmanıza işaret etmektedir.

Rüyada paçalı beyaz güvercin görmek hayırlı yollara gireceğine, kazançlı işler yapacağına, kısıtlama yoluna gitmeden rahatça harcama yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeşil paçalı don görmek bir sebeple çok zor zamanlar geçireceğine, kendisini bu duruma düşüren kişiler ile irtibatını tamamen keseceğine, yaptıkları şeylerden ötürü rüya sahibinin büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine işaret eder.

Rüyada uzun paçalı don görmek bir sebeple zorluklara düşüleceğine, oturduğu koltuktan emir verecek kadar söz hakkı edineceğine, parasının ve malının artacağına alamet etmektedir.

Rüyada paçalı beyaz tavuk görmek atılan her adımda daha büyük zararlara girileceğine, maddi ve manevi olarak çok sorun ve üzüntü yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada beyaz paçalı tavuk görmek yetimleri ve öksüzleri sevindireceğine, ruhlarına mevlit okutacağına, işlerinin allah’ın izni ile çok iyi gideceğine rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.