Rüyada övgü

Rüyada övgü ruhunun ve bedenin iyileşeceğine, kendisinin de dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına, suçsuz olduğunu ortaya çıkarmak için çeşitli kişiler ile büyük tartışmalar yapacağına, hiçbir isteğinin yarıda kalmayacağına, sevdiklerine kavuşacağına ve muradına ereceğine, bir sebeple çeşitli sorunlar yaşanacağına, ilerleyeceğine alamet ederken aile içinde sözü geçen, sayılan ve sevilen kimse olacağına, daha sakin ve daha anlayışlı biri olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, çalışmaların günden güne daha popüler olacağına, sorunların yakın zaman içinde çözüme ulaşacağına, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada övgü gördüyseniz:

  • İş hayatınızda da yeni teklifler veya işinizde yenilenme söz konusu olabilir.

Rüyada övgü küçük işlere sermaye harcamayacağına ve kalitenin değerini bileceğine, sıkıntılarından ve sorunların kurtulacağına işaret eder.

Rüyada öğretmenden övgü almak gönül yaralarının iyileşeceği, bekarlar için de evlilik tarihi almaya, sözlenmeye ya da nişanlanmaya yorulmaktadır.

Rüyada patronundan övgü almak birbir türlü sorunla boğuşmak zorunda kalınacağına, bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine, ağız tadının, keyfinin ve moralinin kaçacağına inanılır.

Rüyada eski patrondan övgü almak toplumda itibar ve takdir toplayacağına, elindeki fırsatları çok iyi değerlendireceğine tabir olunur.

Rüyada devlet büyüğünden övgü almak daha iyi yaşantıya ve geçime kavuşacağına, rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına alamet eder.

Rüyada anneden övgü almak geçiminin yerinde olacağına, aklına koyduğu her işi gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada birinden övgü almak çok büyük üzüntüler ve sıkıntılar yaşanacağına, işlerle ilgili olarak bu kişi ile bir ortaklık kurulacağına, sıkıntıların artacağına, zor günler geçirileceğine işarettir.

Rüyada müdürden övgü almak büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına işarettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.