Rüyada örümcek ısırması ve şişmesi

Rüyada örümcek ısırması ve şişmesi gıybet edeceğine ve bu durumu öğrenen rüya sahibinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştirilecek çalışmalar gerçekleştirileceğine, rızkın da ömür boyu süreceğine, gittiği her yere beraberinde uğur götüreceğine, kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine ve mutlu olacağına, sıkıntılarını çözeceğine, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına, işlerinde hep üstün başarılar elde edeceğine, kayıplar nedeni ile kişinin özel yaşamında da büyük sorunlarla karşılaşacağına, işlerindeki şansının ve kısmetinin hiç bozulmayacağına, hayatının afiyet içinde geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada örümcek ısırması ve şişmesi gördüyseniz:

  • Kendi toplumunuzdaki veya farklı kültürlerden kişilerden öğreneceğiniz şeyler olabilir.

Rüyada eli örümcek ısırması insanlarla sıcak ilişkiler içerisinde olacağına, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına ve bu sayede mutu edileceğine, zor bir dönem geçirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada örümcek ısırması islami kazancını arttıracağına, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, büyük bir ferahlık yaşanacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, alın terinin karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada elinden örümcek ısırması ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına, eşsiz fırsatlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada bacağını örümcek ısırması borçsuz, maddi sorunlar olmadan, zengin bir hayata sahip olunacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına işarettir.

Rüyada örümcek ısırması ve şişmesi yaşanan tüm sürtüşmelere rağmen bir türlü orta yolun bulunamayacağına, moralinin düzeleceğine tabir olunur.

Rüyada parmağı örümcek ısırması sonunda mutlu olacağına, bir takım olaylar karşısında doğru seçimler yapamayacağına yorulur.

Rüyada evde örümcek ısırması huzurlu ve rahat bir hayat yaşanacağına, insanların içinde güzel bir mevkiye sahip olacağına takdir ve sevgi göreceğine tabir olunur.

Rüyada küçük örümcek ısırması bir koyduğu işten yüz kazanacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, başarılı bir insan olacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
16 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nermin onbeş

Kolum kaşınıyor bakıyorum ki iki yerinde şişlik var, küçük beyaz bir örümcek buluyorum ve öldürüyorum.şimdiden yorumumuz için teşekkürler

Sevim

Rüyamda örümcek sokuyo sağ elimi ve şişiyo 3 parmağım sızlamaya başlıyo ama geçiyo

Selcan

Rüyamda yerde küçük siyah ve kırmızı gözlü örümcekler vardı bir anda bitanesi zıpladı ve burnumun içine girip ısırdı. Daha sonrasında dilim şişmeye başladı nefes alamıyordum hastaneye gittik sakin kalmam gerektiği ve birşey olmayacağı söyleniyordu

zzzzzz

Merhaba benim ruyamda ben kaldirim gibi bi yerde oturup telefona bakiyodum tek elimde telefon vardi diger elimde kaldirimdaydi kaldirimdan destek aliyodum sonra o elime kaldirimdan bi orumcek geldi elimi isirdi bas parmakti sanirim tam hatirlamiyom ama buyuk ihtimalle oyleydi sonra elim sismeye basladi hastaneye gitmeye falan dusundum sonra uyandim

Eylem

Merhaba ben rüyamda duvarda küçük örümcek ağı üstünde örümcekler görüyorum bir anda ayağım kayıyor ve sağ elim örümcek ağının içine giriyor sonra ayağa kalkıyorum ve elime bakıyorum elimde beyaz ince bacaklı bir örümcek yapışmış ve bir anda elim şişiyor ve örümceği attığımda kocaman bir yara oluyor ama yara aniden kapanıyor.

Dilan

Merhaba ben rüyamda kaynanamın evinde büssürü örümcek görüyorum sonra bu örümcekleri kim eve getirdi diye sorduğumda görümcemin adını verdiler görümcem de nişanlı ve çok iyi bir insan açıkçası ismini duyunca hayret ettim nasıl o getirir diye sonra görümceme kızdım sen bu örümcekleri nerden buldun eve getirdin diye bu rüyanın sebebini söyler misiniz rica etsem

Esra

rüyamda , evimizin balkonuna halı sermek isterken halının içinden bir sürü irili ufaklı siyah örümcekler çıktı. Büyük olanlar annemi göğsünden ısırdı ve annem zehirlendi , sonradan benim sırtımdan ısıtıldığımı fark ettim , ısırılan yer şişmeye başladıkça, konuşamamaya başladım , yardım istedim

Mevlüt

Rüyamda örümcek ısırdı ve şişmeya başladı sonrada boynum da ve göğsüme doğ ru kırmızı yuvarlak halkalar şeklinde çıktı