Rüyada oruçlu birine su vermek

Rüyada oruçlu birine su vermek kişinin tecrübelerinden yararlanacağı biriyle tanışacağına, üzüleceğine ve bu kötü günlerin ardından dayanamayıp hastalanacağına, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına ve çok uzun ve zor zamanlar geçireceğine, çok başarılı işlere imza atacağına, işinde istediği başarıyı elde edeceğine, çok iyi paralar kazanılacağına, kısmetsizliğin ve şanssızlığın geride kalacağına, yapacağı işler sayesinde terfi alacağına delalettir.

Rüyada oruçlu birine su vermek gördüyseniz:

  • Bol bol sosyalleşmekte fayda var.

Rüyada oruçlu birine su vermek gözünü bürüyen para hırsı nedeniyle iyi niyetlerinin bozulacağına, konforunun ve neşesinin de yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada oruçlu birine yemek hazırlamak zor günler geçirileceğine, manevi olarak bir rahatsızlık yaşanacağına, yaşanan tartışmaların sona ereceğine yorulur.

Rüyada oruçlu birine yemek vermek onunla aradığı sevgiyi, tutkuyu ve bağlılığı yaşama şansına nail olacağına, kazancını büyük miktarda arttıracağına yorulur.

Rüyada oruçlu su içmek yaşamın kolay hale geleceğine, gerginliğin biteceğine, başarıya giden yolların açılacağına, yolunda gideceğine işarettir.

Rüyada oruçlu bozmak uzun zamandan beri yapılan çalışmalarda ortaya çıkan sıkıntıların sona ereceğine, yeni çalışmalar ve yeni fikirlerle döneceğine, bu sayede daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada oruçlu olmamak işlerin sürekli büyüyeceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, sıkıntılı bir dönemi aştıktan sonra çok iyi ve güzel günler yaşanacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine işaret eder.

Rüyada oruçlu olup su içmek istediği bir mevkiye terfi ettirileceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına, hastalığın biteceğine tabir olunur.

Rüyada oruçlu iken diş fırçalamak bazı araştırmalar yapılıp sorunun kaynağının bulunacağına, kayıtsız kalınamayacak kadar iyi ve kazançlı bir teklif alınacağına rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.