Rüyada ördek avlamak görmek

Rüyada ördek avlamak görmek bereketin artacağına, sevinileceğine ve huzurlu olunacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, eski işinden daha çok kazanç elde edeceğine, bir sebeple çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine, dertlerinden kısa bir zaman içinde arınacağına, ailesi içinde çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, haksızlığa uğrayan kişilere yardımcı olunacağına delalettir.

Rüyada ördek avlamak gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz size destek olabilir.

Rüyada yeşil ördek avlamak hayat içerisinde yaşadığı maddi zorlukları kısa zamanda çözeceğine, çok zor zamanlar yaşayacağına işarettir.

Rüyada ördek avlamak görmek kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine, zarar edilen bir dönemin biteceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına, ayrılanların birleşeceğine işaret eder.

Rüyada tüfekle ördek avlamak eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına, kurulmuş bir ortaklığın  bozulması ile parasal olarak dara düşüleceğine delalet eder.

Rüyada yabani ördek avlamak iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına, endişelerin biteceğine delalet eder.

Rüyada kaz ve ördek avlamak yeniliğin kendisine iyi geleceğine ve şifa olacağına, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların ve didişmelerin kısa süre içinde biteceğine ve herkesin mutlu olacağı bir ortamın oluşacağına alamet eder.

Rüyada suda ördek avlamak çok büyük miktarda paralar kazanacağına, önemli bir makama terfi alacağına yorulur.

Rüyada siyah ördek avlamak girilen bir işte beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına, yaşanan rahatsızlıkların yerini sağlığa bırakacağına yorulur.

Rüyada gölde ördek avlamak manevi olarak iyi bir psikolojiye gelineceğine, sorunların kısa süre içinde çok rahat bir şekilde çözüme kavuşacağına alamet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments