Rüyada ölüye el sürmek

Rüyada ölüye el sürmek sorunlarının günden güne artacağına, kötü niyetli kişilerle pazarlığa oturulacağına, onu dinleyeceğine, kendisine yol göstereceğine ve elinden geldiğince sıkıntısını azaltmak için imkânlarını seferber etmekten geri durmayacağına, onları her türlü zorlukla mücadele edebilmeleri için motive edeceğine, büyük kazanç getirecek bir konu hakkında bir proje gerçekleştirilip vereceği sonuçların beklenmeye başlanacağına, pişmanlık duyulacak şeyler yapılacağına, kime danışacağını bilemez olacağına, onunla mücadele etmekten çekinmeyeceğine fakat rakibinin kendisinden güçlü olması nedeni ile zorlanacağına delalet eder.

Rüyada ölüye el sürmek gördüyseniz:

  • Pek çok kimse sizinle ilgilenmeye başlayabilir.

Rüyada ölüye okumak kişinin hayat sevincinin artacağına, kendisini daha iyi hissedeceği güzel bir döneme gireceğine, eşinin de kendisi gibi İslami kurallara uymaya çalışan, ağzından allah ismini düşürmeyen, her işine duayla başlayan biri olduğuna, aile büyüklerine saygı göstereceği gibi, kişiye iş alanında da her zaman destek vereceğine işarettir.

Rüyada ölüye vermek yapılan hatanın düzeltilmesi için çok uğraşılmasına rağmen bir türlü düzelmeyeceğine ve çok büyük maddi zararlara uğranacağına, aile hayatının kötüye gideceğine rivayet eder.

Rüyada ölüye at vermek az da olsa bir kazanç elde edeceğine, yalancı bir kişi ile istemeden kurulan bir ortaklığın zarar görmeden bozulacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölüye bir şey sormak çok büyük başarılar elde edeceğine, sıkıntılarını atlatacağına, kırmızı uzun elbise ise duyulacak bazı dedikodulardan sonra kişinin özel hayatına daha da dikkat edeceğine alamet eder.

Rüyada ölüye su getirmek alınacak kötü kararlar yüzünden yaşanan parasal sıkıntıların kısa bir süre içinde daha da artacağına, sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine ve yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak fırsatların boşa çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölüye et pişirmek çok üzüntülü bir döneme girileceğine, hastalanacağına, borçlanacağına ve zor zamanlar geçireceğine alamet eder.

Rüyada ölüye el sürmek ağız tadının da kaçacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölüye üzülmemek girdiği işte akıllıca yatırımlar yaparak çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, kazandıkları ile daha iyi yatırımlar gerçekleştireceğine, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına, işlerinde sürekli aksilik yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.