Rüyada ölünün gömleğini giymek

Rüyada ölünün gömleğini giymek hayatın tüm nimetlerinden de sonuna kadar faydalanmaya, çok zor zamanlar geçirileceğine, sorunların sürekli artacağına, vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine, kendisini üzen ve kötü durumlara sokan olayların son bulacağına, eline geçen kazançla kendi işini kuracağına, kardeşler arasında büyük sorunlar yaşanacağına, yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu olunacağına, zevki sefa içinde yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölünün gömleğini giymek gördüyseniz:

  • Hayatınızı değiştirmeye zorlayan gelişmeler var, alternatifleri dikkate almalısınız.

Rüyada ölünün gömleğini giymek kısa süre içinde karşılaşacağı sorunları kolay bir şekilde aşacağına, rahat bir döneme gireceğine, süzüleceğine delalettir.

Rüyada ölünün gömleğini yıkamak başına kötü ve tatsız olaylar geleceğine, rakiplerini ve düşmanlarını kendinden uzak tutacağına işaret etmektedir.

Rüyada gömleğini kesmek hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına ve mutluluğa ereceğine, aynı zamanda karşısına birçok kısmet çıkacağına ve bu iki durum sayesinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiğinin gömleğini görmek gittiği yolda muvaffak olacağına, sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, masa başı bir işe gireceğine, sıkıntılı bir durumdan aile bireylerinin desteğiyle çıkacağına yorulur.

Rüyada peygamberin gömleğini görmek iş kaybı yaşayacağına, düşmanların yaşanılan kötü olaylar karşısında sevineceğine yorulmaktadır.

Rüyada eşinin gömleğini giymek başarılı bir kişi olunacağına ve dertlerin biteceğine, sevdiği ve değer verdiği insanlardan göreceği destek sayesinde daha önce pek yapılmamış ya da üzerine fazla düşülmemiş işlere gireceğine tabir olunur.

Rüyada bir erkeğin gömleğini giymek kırmızı uzun elbise ise duyulacak bazı dedikodulardan sonra kişinin özel hayatına daha da dikkat edeceğine, kısa sürede atılacak olan başarılı adımlar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevgilinin gömleğini ütülemek yaşanan tüm sürtüşmelere rağmen bir türlü orta yolun bulunamayacağına, hidayete ereceğine, herkesin sevdiği, güvendiği, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.